Частна детска градина в Младост София?

  • 15 875
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте,бихте ли споделили кои са частните градини в Младост,интересуват ме и цените.
Знам само ЕСПА,но тя е доста скъпа,нещо максимум до 500 лв. търсим.
Благодаря ви  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 29
Prizma,благодаря ти за бързия отговор,мисля утре да посетя меридиан,ако някое детенце посещава градинката,моля за отзиви.

# 3
  • Мнения: 453
inkata84, провери ли в Мериадиан? Какъв е точния им адрес?
Какви са цените в Екодара?

# 4
  • Мнения: 2 818
Меридиан " е разположена в екологично чист район" ?!?  Joy  Тя се намира до 128 училище в Младост2.
Екодара звучи интересно. И аз се интересувам от цените. В Малинова долина е наистина тихо.

П.П. Току що се обадих, 460лв е с храната.

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 13:38 от Maktub

# 5
  • Мнения: 453
Maktub , благодаря!
А дали в таксата на Екодара е включен и транспорта?

# 6
  • Мнения: 2 818
Не попитах, защото на нас ни е близо  Blush Май не е.

Пак редактирам Simple Smile
" Транспортът до 5 км от градината е безплатен." оттук

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
В моя блок има частна детска градина,но не знам как са цените.Намира се на 2ет.има широка открита тераса.Детската градина се намира в Младост 1 бл.24

# 8
  • София
  • Мнения: 4 999
В моя блок има частна детска градина,но не знам как са цените.Намира се на 2ет.има широка открита тераса.Детската градина се намира в Младост 1 бл.24

Детски център Камелини Монтесори

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
В моя блок има частна детска градина,но не знам как са цените.Намира се на 2ет.има широка открита тераса.Детската градина се намира в Младост 1 бл.24

Детски център Камелини Монтесори
а как са цените? Laughing
  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 4 999
Не, но това не е традиционна детска градина /не работи по програмата на МОН, доколкото знам/.  Работи по методиката на Мария Монтесори, говори се на английски, посещават я доста деца на чужденци.

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 17:04 от Prizma

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
Не, но това не е традиционна детска градина /не работи по програмата на МОН, доколкото знам/.  Работи по методиката на Мария Монтесори, говори се на английски, посещават я доста деца на чужденци .
признавам си за първи път влизам в този подфорум Mr. Green
това с методиката не ми беше ясно и се поразрових в останалите теми ooooh!
боже,че то да си запишеш детето в ясла в БГ е по-трудно,отколкото да спечели стпендия за Оксфорд.И какви са тези методи,какво е това чудо!!!
ех,оставам с милите и носталгични спомени как баба си ни гледаше на село Laughing
п.п. простете ми за липсата на главни букви,ама детето ми е в другата ръка Heart Eyes

# 12
Здравейте,
 Току що се регистрирах във форума. Бих искала да споделя с Вас, че принципите на Мария Монтесоре за отглеждане и възпитаване на децата се използват в работата на всеки уважаващ себе си учител и обичащ своята работа.
 Желая на всички хубави дни! Grinning Grinning Grinning

# 13
  • Мнения: 38
аз съм изключително доволна от яслата в Младост 4 -ВИП дете,доколкото знам,може би юе има и градинска група от септември. Таксата е 450лв на месец,но е изключително удобна за всички,които работят в Бизнес Парка,а и не само за тях,просто е приятна обстановката,лелките се привързват към децата,чисто е.Сина ми е на 1г. и 6 месеца и от 6 месеца е там,боледувал е само веднъж,което е много странно за мен,но определено се грижат добре за децата

# 14
  • Мнения: 214
sarni4kata би ли ми казала само в кой блок е ВИП дете за да ги посетим.Знам само Бърборанчета до Бизнес Парка.
Иначе ЕкоДара може да е добре,но като видях камината в центъра на стаята за занимания изстръпнах!Лично аз не бих била спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт