Отзиви за детски градини - Варна

  • 202 270
  • 1 093
  •   2
Отговори
# 855
  • Мнения: 98
Искам да попитам дали някой знае как се разпределят децата в Ян Бибиян централната сграда и филиала , и ако искаме да тръгнем сега 06м къде ще бъдем , в коя от двете сгради

В петък директорката е казала на мъжа ми че зависи от адресната регистрация.Много се надявам да сме в основната сграда че ни е на 5 крачки.Цветния били във филиала,няма мн логика,Цветния е по-близко до основната сграда....ще видя в понеделник като отида да я запиша.

# 856
  • Мнения: 1 046
Какво те притеснява за ОДЗ Славейче, че не можеш да се зарадваш?

# 857
  • Варна
  • Мнения: 898
Какво те притеснява за ОДЗ Славейче, че не можеш да се зарадваш?
Притеснява ме, че от 46 свободни места само едно дете е с предимство, а в другите градини се разсипаха с тези предимства. И си мисля, че май не е много желана градина. Притеснявам се и как ще се държат с детето ми. Не ми е до условия и т.н. Искам само да се държат добре. И още нещо - искат ли пари за разни работи, защото не ги понасям тези практики.

# 858
  • Мнения: 1 046
Пуснали са само 46 места, просто другите до 80 и няколко са им заети вече с яслените деца. Тази година ще имат 3 първи групи. Не знам защо реши, че не е от желаните градини. При положение, че си негативно настроена, не знам как бих те зарадвала или променила мнението.
Пари ни искаха веднъж в началото на годината, за купуване на неща за самите деца - пособия за рисуване и игри, пластмасови чаши носим всеки месец по веднъж;а също си плащаме и кукления театър когато има такъв. Друго не ни е искано. До момента нямам претенции и забележки, голямото ми дете беше отгледано там, а малкото все още е там. Не съм имала проблеми нито с педагогическия нито с помощния персонал. Ако си запишеш детето на разни дейности като английски, танци или рисуване - си плащаш разбира се. Познавам вече доста майки, чиито деца завършиха -определено са доволни (разбира се, че винаги има и недоволни от какво ли не).

# 859
  • Мнения: 11
Здравейте! Ние сме приети в ЦДГ Мир. Ако някоя мама има впечатления, моля да сподели.

# 860
  • Мнения: 2 562
Здравейте!Върнах доста страници назад,но не намерих мнения за Ян Бибиян.Как е централната сграда,как е хигиената,как е храната за децата.Свестен ли е персонала?

# 861
  • Мнения: 195
Здравейте,
Интерисува ме всякаква информация касаеща ОДЗ "Лястовичка" и по-специално яслената група, а не намирам никакви отзиви  newsm78

# 862
  • Мнения: 456
Здравейте!Върнах доста страници назад,но не намерих мнения за Ян Бибиян.Как е централната сграда,как е хигиената,как е храната за децата.Свестен ли е персонала?

Аз и по-напред бях писала че съм доволна от градината. Като база наистина е старичка, но персонала е наистина на ниво и добре се грижат за децата. На малкия още в началото му хареса страшно много както хич не му се ходеше.

# 863
  • Мнения: 2 562
Видях,видях че сте доволни,това ме зарадва  Wink Peace Но ми се искаше да прочета и други мнения Thinking Иначе  подразбрах че във филиала е по-добре за малките деца,базата е реновирана и е по-уютно.Лично не съм го виждала обаче.

# 864
  • Мнения: 98
Аз днес записах малката в Ян Бибиятн,с много добри впечатления останах и от директорката и от обстановката.Докато чаках пред кабинета децата пристигаха с родителите си и видимо идваха с желание.Дано и занапред да съм така доволна Grinning

# 865
  • Мнения: 1
За ЦДГ 45 "Пролет" гр.Варна
Майка съм на второ дете, което посещава тази градина. Сградата не е нова, но като се има предвид качеството на строителството от преди 30 години е здрава и солидна. Освен това е изцяло външно санирана и пребоядисана по европейски проект преди три години. Правят се частични ремонти в помещенията с участие на родителите. Коридорите и занималните са просторни и аранжирани с цветя и в добро хигиенно състояние. Подовата настилка в занималнята е нов ламиниран паркет. Прозорците са с нова ПВЦ дограма и имат нови слънцезащитни щори. Отоплението през зимния сезон е от централно парно, което е по-добър вариант от климатиците според мен и освен това те не са желани от повечето родители. Дворът на детската градина е голям и залесен с широколистни дървета. На площадките за игра има пейки, катерушки, пясъчници, пързалки. На децата се изнасят играчки, които са само за навън. Мебелите - масичките са нови, а шкафчетата са в добро състояние.
Тоалетните са в добро хигиенно състояние, а непосредствено пред тях се намират помещенията за измиване на ръцете, като има преградни врати от тоалетните към умивалните и още една преградна врата от умивалните към съседното помещение, което е за свободно занимание на децата. Те се хранят до това помещение в занималните върху покривки специално за целта. Поне така е в групата на моето дете.
За менюто знам, че се изготвя от професионален технолог към Община Варна. Знам, че храната се приготвя в детската градина и е разнообразна.
Персоналът е любезен.
 Моето мнение е, че учителите полагат компетентни усилия за възпитанието на децата, но ние родителите не трябва да оставяме всичко на тях и да внимаваме когато ги съдим. Добре би било да поемем собствените си отговорности.

# 866
  • Варна
  • Мнения: 700
 Laughing и се регистрира две минути преди да напишеш поста, специално , за да ни кажеш това  Stop ние тука доматите не ги ядем с колците  Joy

# 867
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
КАкво ще кажете за ОДЗ Дружба? И Незабравка, разбрах че имало басейн, има ли някой който я посещава
Hug

Последна редакция: нд, 23 юни 2013, 22:37 от mimi_jobnoto

# 868
  • Мнения: 2
Здравейте,мами! Някакви отзиви за ЦДГ "Зорница" в с.Звездица Hug

# 869
  • Мнения: 44
Здравейте,
Интересува ме всякаква информация касаеща ОДЗ "Морска звездица".

Общи условия

Активация на акаунт