Молба за съвет за hpv

  • 748
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Моля за съвет при следната ситуация. Моята дъщеря е на 26. Не е раждала. До преди 2-3 месеца пиеше противозачатъчни. По лично решение ги спря. Менструацията и не се е появявала от 60 дни /до днес/. Не е бременност и затова се обърна към лекар. Той и изписа лекарство, което да предизвика течение /пие го от 5 дни - резултат още няма/. междувременно направи и цитонамазка. Днес излезе резултата - гъбички, но паникьосващото е - NPV3А. Чета вече осем часа от вашите форуми и усещам, че полудявам. Утре ще прави нова цитонамазка и тест за вида. Но моля ви да ми кажете - до каква степен е възможно липсващата менструация да изкривява картината. Тук има много, много майки - едва ли е нужно да обяснявам какво чуствам и как ще чакам вашите думи.

# 1
  • Мнения: 55
Мила по последни данни всеки втори човек в активна полова зрялост е носител на херпес вируса.Гъбичките са проблем не само на тази възраст, на мен ми се появиха на 10 годишна възраст след прием на силен антибиотик, не помня с какво ме лекуваха, но от тогава нямам проблеми. Миля че вече има адекватна ваксина за херпеса на пазара  Peace

Общи условия

Активация на акаунт