Калиопа или Калиакра?

  • 4 206
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 617
Ще ви бъда много благодарна ако споделите лични мнения в кой хотел ви е харесало повече.Калиопа на Албена /за съжаление само там са останали места/ или Калиакра на Златни пясъци.Целта е да е тихо и спокойно.Знам, че в Златните не е , но пък като гледам хотела не е в най-голямата лудница и от там идва дилемата.Вие сте...

# 1
  • Мнения: 2 175
Аз пък си помислих, че искаш да сравняваме Калиопа и Калиакра на Албена...

За Златните - незнам, не съм стъпвала от години там и избягвам..
А на Калиопа бях този уикенд и ставаше..
Какво точно те интересува за хотела?
На плажа е..не е супер лукс, но чистичко, персоналът беше любезен и сравнително бързо реагиращ.. Rolling Eyes
Сега видях за спокойствието - е Албена е такава изцяло..Повечето заведения не работят след 23 ч., а дискотеката, в близост до Калиопа е със колони, обърнати към морето..въобще не се чува..
Анимацията също я пренесли на по-големия съседен хотел, така че и сутринта не беше шумно..
Моят проблем са светлите стаи - щото сутрин от изгрев ме дразни светлината..ама.. Cry

# 2
  • Мнения: 617
Ами интересува ме храната как е, претъпкано ли е, общо взето впечатления.То ми е ясно като е 3 звезди горе долу как е, ама все пак...иска ми се да е хубаво.Така ме е яд, че изпуснахме хубави хотели с ''аз искам там...ама дали там или  тук и т.н.''
А защо не Златните?За лудницата знаем, а друго?

# 3
  • Мнения: 884
Как ще има само на Калиопа свободни стаи! Къде го гледа това?
Избирай хотел и се обаждай на рецепция  или търси по чужди сайтове . Комплексът определено  не е пълен .

# 4
  • Мнения: 617
Ами днес ходих в Алфатур.Отидох с надеждата да ми предложат пакети, които да са и на добра цена....а то нищо и половина.А от цени се смаях.Ние сме 2 възрастни с 2 деца до 12 год, ами под 300лв на ден като че ли нямаше.Ами множко са им...за това качество и обслужване в България са им множко.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 097
monnnn, вие All inclusive ли търсите?
Откъм спокойствие определено Албена е по-спокойния курорт, но за съжаление впечатление от посочените хотели нямам... Проверявала ли си в Св. Константин и Елена? Там е спокойно и чисто, има повече зеленина, по-близо е до Варна...

# 6
  • Мнения: 617
В Константин и елена цените са.....свят да ти се завие.

# 7
  • Мнения: 2 175
Бе как да няма места - полупразна е Албена..
Аз пък понеже исках да е само на закуска - затва само Калиопа и Фламинго имаше..Всичко останало е на ОИ..

# 8
  • Мнения: 1 949
Ние резервирахме за Калиопа в Албена. Дайте отзиви, ако имате скорошни впечатления  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 192
Колебаем се дали да резервираме за Калиопа. Как е храната, плажа плитък ли е?

# 10
  • Мнения: 1 949
Колебаем се дали да резервираме за Калиопа. Как е храната, плажа плитък ли е?

Ако въпросът е към мен, не мога да отговоря. Все още сле в СФ. Там трябва да сме на 1.08 Simple Smile

# 11
  • Мнения: 172
Незнам дали сте обърнали внимание но, ОИ в Калиопа е лайт(орязан)
3* Хотел Калиопа – Ол Инклузив Лайт(AI Light) Има много оферти ласт минитс в момента за Албена.

# 12
  • София
  • Мнения: 192
Да, това значело без междинни хранения, но това ни устройва.

# 13
  • Мнения: 2 550
най-добре си резервирай нещо през сайта на албена
има много промоции и далеч не са по 300лв на ден

http://www.albena.bg/?p=offers

# 14
  • Мнения: 1 949
Ние не сме ОИ. Само закуска имаме включена. Балчик е наблизо, а имаме опция да си платим вечеря в Калиопа.... Надявам се да ни хареса  Laughing

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 15:31 от simba21

Общи условия

Активация на акаунт