СЕПТЕМВРИ - 09'28

  • 9 922
  • 271
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 215
Здравейте мами!
Явно днес повечето са решили да се отдадат на почивка. Аз съм на работа обаче, още една семица ми остава и ще си взема отпуск и после 45-дневния болничен преди термина.
Гледам коментирате активността на бебетата, моето също е много активно, особено сутрин и вечер, но и когато съм на работа постоянно ме подритва, защото цял ден съм седнала и явно му липсва полюшването от ходенето ми. Уж гледам да ставам и да се разхождам, ама все трябва да съм на раб. място - на компютър стоя и трябва да се вдига телефона, веднага щом звънне...
Аз не се наемам да тръгна към морето, едно че ми е доста тежко, пък и няма да мога да посещавам плажа, имам и алергия от слънцето и тази година ще пропусна, здраве и живот - догодина.
Хайде приятна почивка ви желая!

# 271
  • Мнения: 53
Днес май повечето мами са казали "Не" на компютрите Mr. Green
Ние с мъжа днес се разходихме да разгледаме Piggy`s House. Не съм очарована от цените, специално на дрешките - някои неща ми се видяха много скъпи, но харесахме едно легло-люлка и тези дни ще отидем да го купим. А за да не сме с празни ръце взехме една шапчица и един сладък биберон за бебо.
desi_k84 , и при нас ритниците са много силни, но въпреки това - незаменимо преживяване.
Dani-ela и аз като теб съм със слънчева алергия, по този повод не обичам да ходя на плаж, морето го обичам само нощем Laughing

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 20:51 от vesita007

Общи условия

Активация на акаунт