Белгийски мами в очакване на лятото - 16

  • 16 547
  • 298
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524

                                       

# 1
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Ей ме на! Simple Smile
Първа Simple Smile


Блонди, супер снимка Simple Smile Утре и вдругиден уж ще е много топло и слънчево. Ако са познали, откривам сезона за слънчеви бани на двора Simple Smile

Децата вече са здрави  Praynig Борис се размина само с червено гърло и леко повишена температура, но се измъчи - явно гърлото го болеше.

Вие как сте?

# 2
  • Мнения: 27 524
Радвам се, че сте добре  Hug

Аз съм кисела, претърпяхме пълно фиаско в събота на първата сценчна изява на Криско, направо нямам думи какъв провал беше целия празник  ooooh! hahaha Закарах го час преди танците да се обличат, приготвят, прибрах се, уж да тръгнем навреме, мъжът ми се седи да се къпе и бръсне точно преди това, риза нямал изгладена, замотахме се, тръгнахме в без 20, в колкото започват,т ърчахме като биволи в тежък тръст, пристигнахме след 5 минути потни и едва дишащи, оказа се, че салонът с представлението е на майната си през три двора в пети, та пристигнахме да изгледаме с трепет... следващата група. А бяхме с камери, апарати, абе, загубена работа. Прибрахме си отрочето и се кукнахме на двора, бяхме платили имахме билети за барбекю, оказа се, че то започва към 6 часа, а нямаше 3. Пекохме се три часа, малкия се вкисна, не спря да мрънка, ядохме сурови пържени картофи с топла бира, най-накрая прегладнели и хипер изнервени се замъкнах
ме на барбекю, за да открия, че по време на чакането съм затрила билетите  Mr. Green Е, прибрахме се, това беше от първия училищен празник. Надявам се да не повлече крак и все така каръшки да минава  Blush

Вчера имаше недалеч от нас цял кавратал затворен за пазар, та с една приятелка обиколихме, накупих парцалки за подаръци на родата, които днес разгледах по-внимателно и само 1/3 от тях вероятно ще станат, нещо малки размерите ми се струват  Tired ядохме дюнери при българите с по бира, вечерта на гости и така, това от нас за уикенда.  Simple Smile

# 3
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Блонди, ако не беше толкова тъжно, щеше да е супер комично...Абе карай да върви! Догодина имате шанс да отидете навреме Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 121
леле Блонди, егати каръщината ooooh! но пък много смешно си го описала Hug

а тая снимка как можа да я пльоснеш тук, не те е срам Naughty

кога ще се затопля времето? че тука е стууууууд и съм болна Sick

поне си имам гости от България Simple Smile вчера са ходили в Парадизио, страшни снимки ми показаха, направо си умрях от яд, че не съм отишла досега, изглеждаше супер за деца, а и за възрастни де Wink

оф... много ми е лошо едвам гледам, а тия моите зверчета не щат да спят и ме побъркват вече Close Twisted Evil

# 5
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Рени, какво ти е?

# 6
  • Мнения: 1 121
Имам хрема, главата ме боли, отпаднала съм, вие ми се свят... Tired с две думи едвам съм жива...
сега пия разни сокчета и уж ми е по-добре, ама ще видим.

# 7
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Имам хрема, главата ме боли, отпаднала съм, вие ми се свят... Tired с две думи едвам съм жива...
сега пия разни сокчета и уж ми е по-добре, ама ще видим.

Уф  Sad дръж се! Слагай маска, че малчовците да не се разболеят и те! Praynig

# 8
  • Мнения: 872
Привет и от нас

Блонди,  hahaha  цялата история много смешно звучи, въпреки че на вас едва ли ви е било  до смях..

И ние сме по-добре, аз лекъвам с антибиотик ангината, Филип и той с антибиотик, а Виктор се мъчи без... Той все още кашля, хрипа, тече му носа. Изписали са му и на него антибиотик, но щом не вдига Т да не го почваме...Но като го гледам как се мъчи, дали да не му го взема???

Утре майка ми идва, а Филип е на първа 'екскурзия' - ще ги водят на детска ферма и пикник  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 27 524
Мария, не е задължително да има Т°, за да се дава АБ. Криско беше с гнойна ангина и то здрава без да е вдигнал един градус. Лекарят изписа за цели 11 дни АБ, днес го свърши чак и мина гнойта. Така че помисли  Hug
Колко време ще остане майка ти?  Simple Smile

Рени, оздравявай бързо  Hug

# 10
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Мария, аз също изкарах ангина без да вдигам температура, но така се бях изтощила, че се тръшнах на легло. И още нещо - температура вдига "здрав" организъм. Ако скоро е пил антибиотик е напълно възможно да не се активира имунната му система и да не вдигне температура, а инфекцията да се развива. При мен беше така...
Да оздравявате всички бързо, че май ние си пишем само като сме болни Wink

# 11
  • Мнения: 872
Май сте прави, аз нямах Т, а ангината ми бе жестока

Но пък Вико до сега никога не е бил болен, камоли да пие антибиотик. Докторката каза да го наблЮдавам и ако вдигне Т , тогава  newsm78

От друга страна виждам как Филип само след 2 приема на антибиотик все едно не е бил болен изобщо..

Майка идва за 4 седмици, след което ние отиваме за 4 седмици  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 572
Хоп и аз при вас да преместя ,пак ли има болни , айде оздравявайте вече.
Като заговорихте за слънчеви бани на двора ,пускам ви и аз нещо да ви подразня  Mr. Green

# 13
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Що бе, Жеже? Не ни дразниш Wink. Само благородно завиждаме  Mr. Green

Кажи ми като експерт - букнахме си почивка през Некерман. Да очаквам ли издънки или си вършат работата както трябва?

# 14
  • Мнения: 27 524
Не съм Жеже, ама да ти кажа и аз  Blush Бяхме в Испания (в Коста Брава) с Некерман. Организацията беше перфектна - (искахме и ние на Майорка, цените не бяха много по-високи, но излезеш ли извън хотела на заведение - тогава е скъпото  Crazy) - летяхме с Томас Кук, огромни самолети, перфектно обслужване, след кацането рейсовете чакаха за разпределение по курортите, табелки навсякъде, абе, всичко е супер. Хотелът и условията си отговарят точно на описанието, храната е превъзходна, чистят и сменят чаршафите всеки ден, никой не те притеснява. Няма да останете разочаровани  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт