Юнските ни ДВЕ чертички,през МАРТ ще махат със ръчички!/22-28.06.2009/

  • 9 879
  • 269
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 201
Добро утро,момичета!
Скоро не съм пускала темичка,но реших да ви подаря една с пожелания да я напълните с много положителни тестчета и добри новини! Hug Praynig
Пожелавам ви усмихнат ден и успешна нова седмица!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 983
Добро утро Мамче,много хубава седмица ти пожелавам.
Успех на всички "работещи",НЕ чакащи Praynigза вас Hug

# 2
  • Мнения: 629
Mam4e, страхотна темичка! Благодаря ти за хубавото заглавие. Дано донесе много положителни тестчета!

Хайде, аз ще се похваля първа и дано повлека крак Simple Smile В месеца, в който бях сигурна, че няма как да стане. Снощи направих едно тестче и имах една почти незабележима втора чертичка. Днес повторих теста с първата урина и вече има доста по изразена  EFP , но пак по-бледа.
Много съм притеснена, защото имам вече един спонтанен аборт и се моля този път всичко да е наред.

Искам да благодаря и на Милето, за подрепата снощи. Не знам какво щях да правя без вас момичета!!!
Хайде чакам да се похвалите, че сама от тази тема не мърдам!!!

# 3
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Добро утро момичета.Ех,че хубава темичка.Мамче,благодаря  bouquet

bgmamma123  newsm51,тихичко честито.Не се притеснявай този път всичко ще е наред.Горе главата,мисли само положително и се пази.Накрая ти пожелавам едно здрави и пухкаво бебе,а може и две..... Simple Smile

Прекрасно зопочва денят,хайде и други да се похвалят---- Hug

На всички нечакащи и нуждаещи се fingerscrossed

Хубав и слънчев ден Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 2 617
Добро утро!

Мамче, както винаги - прекрасна темичка и кафенце! Благодаря!  bouquet

И още по-прекрасна новина като за начало на седмицата - бгмамма123, тихичко честито! smile3525

Стискам палци на всички нечакащи, ловуващи, на олелилите се - да е за последно в близките 9 месеца!  Praynig

Хубав ден на всички! Hug

# 5
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утроооо   bouquet
Мамче, страхотна темичка  Hug
bgmamma123, почти винаги става когато не очакваш!Тихичко честито, чакаме да идеш на преглед и да го изкрещиме вече  Hug
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Успешна седмица, момичета и не забравяйте да се радвате на малките неща  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 112
Здравейте момичета  Hug Hug Hug

Много успешна и двучертичкова седмица пожелавам и всичките положителни тестчета да махат с ръчички през март  newsm03

bgmamma123 Тихичко честито и стискам палци всичко да е наред Wink  hug hug hug hug

# 7
  • Мнения: 879
Добро утро, момичета. Мислех да не се записвам в седмичната темичка, но като видях заглавието, и че вече има 1  EFP , не можах да се стърпя! Честито и успех на ловуващите. Аз съм 1 от тях, така че успех и хайде на работа!   bouquet

# 8
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мам4е, много ти се радавам като наминаваш, пък и темички  като пускаш  Hug.

бгмамма123, тихичко честито. Стискам палци този път всичко да е наред.

Каритас, стискаш ли?

На всички спорна седмица  Hug.

# 9
  • Мнения: 2 617
Каритас, стискаш ли?

Стискам, Иве, стискам, да видим докога. Crazy

# 10
  • Мнения: 196
Добро утро   love001

Седмичката ще е успешна за всички щом тръгва така с темичка от Mam4е и положително тестче от bgmamma123, за която искрено се радвам и се моля всичко този път да е наред, леки девет месеца и живо и здраво пухкаво бебче на финала. smile3525

На всички нечакащи - да устискат и да се похвалят бързичко  Hug Hug Hug

Аз отново ще повторя моето запитване от миналата темичка, дано не ви досаждам  Crazy.
Изписан ми е Достинекс за 7 дни да изпия 8 таблетки, струва ми се много, тъй като чета че се пие с месеци по 1-2 на седмица. Въпросът ми е някой чувал ли е за такава схема на прием и сериозни ли са страничните ефекти от лекарството? А дали се напълнява??? #Crazy #Crazy
Вече си го купих и не смея да започна, много се наплаших от разказите за подобни лекарства
Моля помогнете ми  Blush

Лека седмица на всички   love001

# 11
  • Видин
  • Мнения: 961


Честита ни нова темичка!  bouquet
Мамче, чудно заглавие си спретнала Hug
На всички много късмет и положителни тестове! Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 1 146
бгмамма123 тихичко честито, вярвай силно и всичко ще бъде наред и на финала ще гушкаш здраво и сладко бебе  newsm51

Чета ви редовно но няма нищо интересно при мен, утре чакаме зелена светлина от доктора за момчето ми дано всичко да е ок и да почваме да тренираме. Praynig
Стискам палци на всички нечакащи, ловуващи и на тези които имат нужда от тях  fingerscrossed
За всички момичета и момчето ни Two Hearts

# 13
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 315
Добро утро, ненагледни!

Как страхотно започва седмицата!

бгмамма123, прегръщам те силно, толкова се радвам за теб!!!!! Желая ти успешна дъъъълга 9-месечна бременност с едно здраво, сладко бебче накрая!  Hug

Мам4е, благодаря ти за темата, дано донесе късмет и на теб!

Една здравословна закусчица от мен:

# 14
  • София
  • Мнения: 639
Мамче, чудна темичка си спретнала  Hug дано се изпълни с много радостни новини  Hug
бгмамма123, честито лека и безпроблемна, сигурна съм че този път всичко ще е наред  Hug
Аз ще се опитам вече да съм по редовна в темичките, че нещо бях отпуснала фронта  Crazy
Жак , Миле   Heart Eyes
Манчо, да кажеш после как е минал прегледа  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт