Piz Buin

  • 22 506
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
откъде си вземате серия на Piz Buin на мен ми трябва за тен на морето на какво мирише доволни ли сте.

# 1
  • Мнения: 31 112
Купувам ги от аптеката, много съм доволна и от аромата им и от ефекта. Само цената им не е много добра, но за това качество ще го преглътна. Grinning

# 2
  • Мнения: 1
Аз си ги взимах от една аптека в Дианабад и бях супер доволна, но от както спряха да зареждат техни продукти не съм ги виждала никъде честно казано Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 631
Авторката, от къде си, бе, джанъм??  Laughing

За София мога да кажа откъде си го купих аз, макар да съм от Пловдив....  Rolling Eyes

А иначе за самите продукти няма какво да кажа. Не правя компромиси дори заради цената и вече 3-ти сезон съм само с Piz Buin.  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 3 641
В аптеки Ремедиум има доста голям асортимент. Щом сте доволни и аз ще си купя.
Освен слънцезашитни, имат ли и автобронзанти Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 74
Купувам ги от аптеката, много съм доволна и от аромата им и от ефекта. Само цената им не е много добра, но за това качество ще го преглътна. Grinning

 Peace

# 6
Аз си ги поръчвам от чужбина....

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 67
Хора кажете, моля, някой виждал ли е продуктите на Piz Buin в Стара Загора. Аптеките в които питах ме гледаха като полезно изкопаемо, а аз много съм се навила да си купя Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 631
Хора кажете, моля, някой виждал ли е продуктите на Piz Buin в Стара Загора. Аптеките в които питах ме гледаха като полезно изкопаемо, а аз много съм се навила да си купя Rolling Eyes

Нямаш ли приятели в София, да ти ги пратят по автобуса  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 31 112
В аптеки Ремедиум има доста голям асортимент. Щом сте доволни и аз ще си купя.
Освен слънцезашитни, имат ли и автобронзанти Hug
Мисля че имат, а балсама за устни им е върха. Крема за тяло също. въбоще високо качество на всички продукти. А аромата им... ммм. Чудесен. Най-добрите продукти за мен и семейството ми.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 214
А тези аптеки  Ремедиум само в София ли ги има?

# 11
  • Мнения: 0
А тези аптеки  Ремедиум само в София ли ги има?
Мисля,че тези аптеки ги има само в София.
Колкото до продуктите.........нямам думи! Това е марката! #2gunfire

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 840
А тези аптеки  Ремедиум само в София ли ги има?
Мисля,че тези аптеки ги има само в София.
Колкото до продуктите.........нямам думи! Това е марката! #2gunfire
Кого стреляш?

# 13
  • Мнения: 38
Откакто ги открих през далечната 2006 г. - това е козметиката за възрастни за плажа в нашето семейство. Невероятни ефект и аромат.  Peace Тази година дори има серия за предразположена към слънчева алергия кожа и активатор за тен /ух, как се изразих, дано да ме разберете!/  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 120
Не са лоши но и трудно се намират ?
Ако някоя мама скоро си е купила да каже партидата до кога е годна ,че има много застояли слънцепредпазните на всякъде.


Откакто ги открих през далечната 2006 г. - това е козметиката за възрастни за плажа в нашето семейство. Невероятни ефект и аромат.  Peace Тази година дори има серия за предразположена към слънчева алергия кожа и активатор за тен /ух, как се изразих, дано да ме разберете!/  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт