Отговори
  • Мнения: 1 820
Искам да си купя такова портмоне което не пропуска вода,слага се на ръката,за пари,тел и т.н.Не знам обаче къде да търся,нито как точно се казва.Миналата година виждах хора по плажа с такива,а сега ровя из нета и не мога да си намеря. ooooh!
Някой ще ми помогне ли поне как се казват тия портмонета  Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 3 880
виж в SLS.
темата ще я затрият оттук, не й е мястото Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Има в Технополис. Вчера гледах разни такива и за телефони, за карти и документи и всякакви такива  Peace

# 3
  • Мнения: 1 820
Ами дано да я оставят да пожовее малко.Знам че не ие  тук мястото,но найстина не знам къде да питам и търся.А искам по нета,защото града ни е малък,и е aбсурд да намеря в него  ooooh!

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 22:47 от червенокоса вещица...припряна

# 4
  • France
  • Мнения: 726
Ако искаш да запазиш телефона си, сложи го в презерватив, и завържи отгоре гумата. Гаранция, че няма да влезе вода.

# 5
  • Мнения: 2 531
pechovska  Rolling Eyes сериозно ли? А как ще го ползваш, нами се сещаш че през. са с лубрикатн , ако се опели с пясък  #Crazy

# 6
  • Мнения: 1 820
pechovska  Rolling Eyes сериозно ли? А как ще го ползваш, нами се сещаш че през. са с лубрикатн , ако се опели с пясък  #Crazy

ще го мия  LaughingНо и това е идея,защото като гледам няма да си намеря  ooooh!

# 7
  • France
  • Мнения: 726
Нищо му няма на телефона. За какъв пясък говориш?
Това го научих от каякисти / тия, които карат каяк/, които понякога се обръщат във водата. И за да запазят сухи парите, документите и телефона, ги слагат във пластмасов буркан, от тия със жълтата капачка с дръжка.

# 8
# 9
  • Мнения: 1 820

Благодаря ти,valq_78   bouquetНай накрая!Явно не ме бива като хакер  Laughing

Моля модераторите да заключат темата и благодаря че не изчакаха! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт