Китен, х-л Кремиковци

  • 2 057
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
Моля отзиви за бившата станция на Кремиковци в Китен? Интересуват ме апартаментите какво представляват и като цяло условията  за деца как са. А също и дали има комари  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 6 549
Аз лични впечатления нямам, но една приятелка бяха миналата година (и те искаха апратамент) и от нея зная, че в реновирания блок (май беше А) нямало апратаменти, а само двойни стаи Те бяха взели 2 двойни, но тяхната кака е в 3 клас. Болк Б с апартаментите през 2008 не е бил реновиран и е било мизерийка особено в баните (плочки от времето на соц-а и изпочупени закачалки и сапунерки т.е. няма къде да си оставиш нещата).Апартаментите са стая със спалня и хол с разтегаемо канапе (от тези старите клик-клик) и 2 фотьойла . Гледката била убийствена и май това им беше харесало най-много. За децата има басейн и май площадка с 2-3 катерушки. Бяха се карали нещо за обслужването по стаите, защото не чистели както трябва и не сменяли чаршафите редовно, защото те бяха за 12 дни.
п.с. сетих се, че тя ми разказваше за 3-4 вили, които били до хотелите (пак в коплекса) и били новопостроени или реновирани т.е. изглеждали доста добре. можеш да питаш за тях.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 969
По-добре реновирания и по-добър блок е Б. Там са и апартаментите - 2-стайни и 3-стайни. Условията са добри за разлика от стаите. Има парк и място за игра на децата. Има детски басейн с пързалка и люлки наоколо. Аз преди години съм ходила там всяка година, но последно бяхме там преди 2 години. Вилите наистина са по-добри, но те са баш на земята и мисля, че там ще е шумно, а и нямаш гледка към морето мисля, както е от блоковете. И най-важното може би, съвсем близо е до плаж Атлиман. Наши приятели всяка година ходят там с децата, защото им харесва и им е по-евтино отколкото други дестинации.

# 3
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
На мен ми е особено мил този хотел Simple Smile.Всяка година ходехме там на море Laughing....преди години Laughing.
Предполагам,4е неЩата са се  променили ,но мога да ти кажа как беШе тогава Thinking.
В блок А стаите бяха с две легла ,под които излизаха оЩе две newsm78неЩо такова беШе Thinking.За 4 4овека е.Няма гледка кьм морето,но ако си на последният етаж за гимнастика става Laughing.
В Б блок има апартаменти,отвьтре са то4но както ги е описала БИБИ Wink.Гледката е МОРЕ,МОРЕ И оЩе МОРЕ Laughing.Наистина си заслужава.По тогаваШните времена,не сме имали проблеми с 4истотата,то аз и толкова сьм гледала де Joy,смао за дискотеката която беШе на две минути до хотела си мислех Laughing.
В двора между двата блока има басейн,плоЩадка за тенис,ресторант(не зная дали го има оЩе) и реп за вестници.
До плажа има около 5_10 минути (може и по малко,ве4е не помня).
В блок Б има зала за билярд.............

Общи условия

Активация на акаунт