ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 21

  • 43 343
  • 750
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 519
  А честито.С пожелание към края на темата да си гледаме вече сериала.

# 3
  • Мнения: 148
Мами, остана  още една част от статията, ще я  напиша... Simple Smile...

# 4
  • Мнения: 148
Пържени филийки и кавги...
Естествено, не мога да не попитам и как вървят нещата между нея и Ники и общото им съжителство. " Всичко е добре. Той е прекрасен човек и му го казвам всеки ден. Но това не значи., че връзката ни е изключително идееална, напротив. Караме се по  1оо пъти на ден, но винаги успяваме да се разберем. Имаме всякакви моменти. Всъщност аз съм крайн и заради повечето от леките караници едва ли не съм готова да кажа " КРАЙ ", но то е докато ми мине ". Това, за което двамата най -  често имат разногласия, всъщност, са дребни неразбирателства, които идват от характерите им. " За битови неща не се караме, което е хубаво - продължава Саня. - Над тези неща сме. Когато сме вкъщи, много обичаме да готвим. Менюто ни е от няколко ястия, които редуваме. Когато сме вкъщи, много обичаме да си готвим - Паста, салата по рецепта на Ники, пържени филийки... " Когато и двама имат почивка, гледт да не се задържат в града и много си падат по селския туризъм... " Последно бяхме във Виена, при приятел на Ники, ходили сме в Париж, Гърция... "
От предишно наше интервю знам, че Саня била голяма романтичка като по - малка и затова сега я питам кое е най - милото нещо, което е направила за любимия си: " Няма нещо определено. Любовта ни и романтиката са във ваздъха, в атмосферата, във флуидитте ". Любопитствам и за " най - скъпия " подарък,, който  половинката й е направил, а тя, без да иска се изпуска... " Ми не  знам дали да го кажа "... Аз веднага се сещам, че е нещо специално. Питам дали е пръстен, след като тя притеснено ми казва, че двамата  сасе сгодили. Не настоявам  за подробности около пръстена или датата, но само ден след това разбирам, че актрисата се е похвалила за това на колегите си... От нас двамата влюбени имат едно голямо ЧЕСТИТО!!!
КРАЙ!!!...

# 5
  • Мнения: 8 519
Записвам се за да следя новините около сериала

# 6
  • Мнения: 519
Когато и двама имат почивка, гледт да не се задържат в града и много си падат по селския туризъм... " Последно бяхме във Виена, при приятел на Ники, ходили сме в Париж, Гърция... "
  Ей това много ме развесели  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 650
запис

# 8
  • Мнения: 2 425
Когато и двама имат почивка, гледт да не се задържат в града и много си падат по селския туризъм... " Последно бяхме във Виена, при приятел на Ники, ходили сме в Париж, Гърция... "
  Ей това много ме развесели  Laughing
И аз искам да съм селянче, не им е зле.

# 9
# 10
  • Мнения: 4 111
Цоп и аз с пожелания да ни изненадат приятно и по-скоро да пуснат сериала.

# 11
  • Мнения: 1 149
Само не мога да разбера защо го спряха newsm78
Дано поне БТВ го откупят,че къке,къде са по-коректни.

# 12
  • Мнения: 852
Цоп и аз с пожелания да ни изненадат приятно и по-скоро да пуснат сериала.


и аз,и аз Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 4 588
Въпреки, че не обичам само да се "записвам", не се сещам какво друго да напиша. Rolling Eyes
Дано наистина по-скоро го пуснат, но се съмнявам. Confused

# 14
  • Варна
  • Мнения: 17 934
В предната тема накрая не разбрах, какви са тези голи снимки на Фахрадин и Елен  - ИЗГОНЕНА?? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт