Сама....

  • 6 973
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 862
Мили хора!!! Просто вече не знам как да постъпя и не знам какво да мисля .... С човекО до мен сме семейство от година, ако аз не си поискам - няма да получа  #Cussing out е т'ва не е нормално! Верно детенце може да си направим само с ин витро, и предстои цялата процедура, но аз съм жена искам внимание... е няма. Няма секс, няма нежност, няма дори и скандали  Tired  Питала съм, за к'во става дума... ама той си се  извинява -  всичко е точно ...ииии  пак по старо му. Не издържам Обичал.... ОК. Ама някак си да го разбера, да го усетя! Мили хора! Започваме с блокажа за ин витро, а срещу себе си имам стена . Не е нормално да правим секс два пъти /дай-Боже/ в месеца. Питам се "Какво ще си причиня?" - Цял живот с пън! Освен да му изневерявам... е и това ще ме напрви ли щастлива? Не знам ....може би по-скоро споделих, но ще се радвам да прочета и вашите коментари - а са ме изяжте
ПП: http://vbox7.com/play:4a2c98cc

# 1
  • Мнения: 1 008
 SadМиличката.....
Ами, трудно е да промениш съзнателен човек с изграден характер.
Стискам палци за ин витрото  Praynig и когато стане ще имаш
други мисли и грижи,може би сега си разстроена.Мен като
ми е криво пиша и чета тук, де де знам-помага ми.
 Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 2 840
А преди брака пак ли така бяха нещата?
Инвитрото по каква причина се налага, ако не е недискретно?

# 3
  • Мнения: 22 427
Не бих живяла с такъв човек....камо ли процедури за ин витро да започвам.
Само след година е такова положението....ами след още някоя?
Сори, ама аз не съм от хората, които могат да живеят без секс и не бих го направила.
Ако ти можеш....ок....

# 4
  • Мнения: 2 478
Ilitaaa все пак би трябвало да има някаква причина за редките ви интимни контакти. От поста ти разбирам, че подхождаш с яд, а не винаги ядът и сарказмът са добри приятели. Все си мисля, че ако даваш нежност и любов, все някога ще ти отвърнат със същото  Wink
Успех с бебето!

# 5
  • Мнения: 1 862
А преди брака пак ли така бяха нещата?
Инвитрото по каква причина се налага, ако не е недискретно?
А преди брака пак ли така бяха нещата? - да
Инвитрото по каква причина се налага, ако не е недискретно?- вторчен стерилитет - тубарен

# 6
  • Мнения: 1 862
Ilitaaa все пак би трябвало да има някаква причина за редките ви интимни контакти. От поста ти разбирам, че подхождаш с яд, а не винаги ядът и сарказмът са добри приятели. Все си мисля, че ако даваш нежност и любов, все някога ще ти отвърнат със същото  Wink
Успех с бебето!
Дааа.... Яд от липсата на интимност и любов.
Мерси!

# 7
  • Мнения: 171
Ilitaaa...честно да ти кажа...не знам как може още да си с този човек...аз лично не бих могла да живея по този начин...
Ще стискам палци за ин витрото...ама мислиш ли, че ще можеш да разчиташ на този човек..да полага някакви гризжи за детето след като се роди...или ще трябва да се справяш абсолютно сама...
Честно..някой път се чудя как може да има такива мъже, които не стига, че сключват брак и имат семейство...и в същото време не проявяват никаква нежност, никаква любов, не искат да правят секс с жена си и т.н...  newsm78
Разбирам да са минали 20г от както сте се ожелили...(е тогава може и да не иска секс и т.н.)...обаче е минала само 1г. и той пак не иска, а както разбрах..и преди брака е било същото положение...
Ще ти задам един въпрос и ако не искаш може и да не отговаряш...защо се омъжи за този човек..при това положение? newsm78, което е било и преди самият брак...

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
Щом нещата са били така и преди брака, вероятността да се променят не е много голяма. Но не забравяй, че когато има трудности при забременяването, една двойка трябва да е много сплотена. Всъщност, процедурата инвитро подлага на голямо изпитание и двамата в двойката. Ако нямаше този проблем, бих те посъветвала да си потърсиш друг партньор, но в този случай няма да го сторя. Човекът ще мине с теб през един труден и деликатен период, което е по-важно от висотата на либидото му. Напълно е възможно след забременяването и раждането нещата да се променят.
Поговори с него, сподели, попитай го как се чувства той. Знам ли, може да има някакви проблеми, задръжки...
Всъщност, приеми, че нямам идея какво да те посъветвам, защото ситуацията ми е непозната. Действай инстинктивно, но и след като премислиш трезво всички възможни варианти и последствия от което и да било свое решение.

# 9
  • Мнения: 46 508
Не бързай с детето, обмисли всичко много добре, светът не свършва с него, щом не си пасвате още от сега (едва 1 година  Rolling Eyes), какво остава за след 10?

# 10
  • Мнения: 4 380
Коя зодия е този би ли казала? Да я обикаляме отдалече. Laughing

На твое място бих го напуснала. Не си съсипвай младостта за асексуални типове!

# 11
  • Мнения: 1 862
Коя зодия е този би ли казала? Да я обикаляме отдалече. Laughing

На твое място бих го напуснала. Не си съсипвай младостта за асексуални типове!
Козия рог си спи на дивана и изобщо не..... ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 862
Не бързай с детето, обмисли всичко много добре, светът не свършва с него, щом не си пасвате още от сега (едва 1 година  Rolling Eyes), какво остава за след 10?
Как мечтая за една красавица като твоята! БОЖЕСТВЕНА Е!  bouquet

# 13
  • Мнения: 4 380
Коя зодия е този би ли казала? Да я обикаляме отдалече. Laughing

На твое място бих го напуснала. Не си съсипвай младостта за асексуални типове!
Козия рог си спи на дивана и изобщо не..... ooooh!

Оо, да. Най-темерутската зодия. Crazy Аз тези ги заобикалям и без това.

# 14
  • Мнения: 1 862
...ама мислиш ли, че ще можеш да разчиташ на този човек.


От тук идва целият прблем.  Мога да разчитам само на него. И го е доказал. Cry

Общи условия

Активация на акаунт