Туризъм в България

  • 509
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! ВИждам, че е писано доста по темата. Но аз искам точно така да го формулирам. Почивка в България или чужбина? За мен отговора винаги е един - България. Почивка може да е само едно спокойно място, на което има малко хора и ти можеш спокойно с детето си да се разходиш, без да ти изкочи куче или някоя кола. Пътувам доста из България и въпреки многото негативи, които съм насъбрала в последно време, обичам България и винаги я снимам и повярвайте ми - тя е красива и уникална. Ето ви един сайт, който ми е като малко дете. Simple Smile Просто снимките и след това спомените ги споделям в него. Моля оставайте коментари и слагайте и ваши снимки или линкове към ваши сайтове. Хубаво е всичко да се споделя и малките ни деца, да опознаят България.
http://bulgariaturism.blogspot.com/

# 1
  • Мнения: 835
Да, наистина в България има уникални неща и природа........лошото е, че около тези места няма никаква инфраструктура, хотели, ресторанти и т.н.А това все пак е основно за туризма.нали трябва някъде да се хапне и да се преспи.?
Примерно Белоградчик : аз съм ходила много пъти, но сега искам да заведа и "половинката".Но то наоколо или цените в комплексите са много високи, да не говориме, че изобщо липсват, за ресторанти да не говориме.......накрая намерих на една позната.......позната, която има къща там и ще и гостуваме за уикенда.

Иначе има страхотни места, които задължително трябва да се видят Grinning

# 2
  • Мнения: 11 747
Тъй като гледам, регистрацията, темата и поста са били с цел да се рекламира сайта.

Иначе, чак кой знае колко уникална, не е България. Хубава си е, наша си е. Също бих посъветвала, ако някой се нуждае от този съвет - пътувайте, опознавайте България - струва си!  Но... пътувайте, опознавайте света! Не се ограничавайте само в България, не бъдете коне с капаци.

Общи условия

Активация на акаунт