въпрос?

  • 1 736
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Искам да ви питам дали е нормално сутрин да имам някаво течение наподобява бяло, но от няколко дни  доста ми намокря бельто. През деня си ми е като бяло течение, но по малко. Не сам се обаждала на докторката. Кажете вашето мнение.

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 11:45 от Galina Bobcheva

# 1
  • Мнения: 1 341
Обади се а лекарката си.

По време на бременност и нормално да има по-обилно бяло течение, но си трябва цитонамазка, за да се види дали няма гъбки.

# 2
  • Мнения: 118
И аз имах такова,по принцип по време на бремеността течението е засилено дори цвета му може да е по - тъмен.Мисля че нямаш повод за притеснение освен ако няма сърбеж.Най-добре ще е да се консултираш все пак за твое успокоение.Успех!

# 3
  • Мнения: 1 167
Обади се а лекарката си.

По време на бременност и нормално да има по-обилно бяло течение, но си трябва цитонамазка, за да се види дали няма гъбки.


Не цитонамаска, а влагалищен секрет.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
вЪпрос се пише с Ъ.
И аз мразя мърморенето за правопис,ама това ми изкара очите.
По принцип е нормално да има засилено течение,но дефакто си е нужна консултацията със специалист.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
През бременността е нормално да имаш бяло течение.Иди си на преглед , за да си по-спокойна.

# 6
  • Мнения: 33
Аз на 24 имам час и мисля да изчакам до тогава и да кажа тогава на док. Confused

# 7
  • София
  • Мнения: 368
Сърбеж и парене имаш ли? Ако имаш не чакай до 24ти, а отиди възможно по скоро. Гинекологът ти ще ти пусне един влагалищен секрет, за да се види дали има проблем и да се вземат мерки. Успех!

# 8
  • Мнения: 111
Това бяло течение ми разказа играта и на мен. Преглеждах се, всичко е нормално, но е адски неприятно ...
Отиди на преглед, но не умирай от тревоги дотогава, човек сам си създава проблеми с мисленето си. Запази спокойствие и изчакай лекарското мнение Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 39 718
Препоръчвам ти по-скоро да направиш консултация с гинеколог.

# 10
  • Мнения: 10 982
Почти всяка бременна има такова течение, но трябва да се консултираш с гинеколог и да ти пуснат секрет за изследване. Сигурно ще ти изпишат вагинални глобули .

# 11
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Не сам се обаждала на докторката. Кажете вашето мнение.
Нашето мнение е да се обадиш на докторката. Laughing

# 12
  • Мнения: 626
По-добре се консултирай със специалист, ние можем само да гадаем.

# 13
  • Мнения: 251
Не сам се обаждала на докторката. Кажете вашето мнение.
Нашето мнение е да се обадиш на докторката. Laughing
Ами да , много правилно! newsm10

# 14
  • Мнения: 1 740
По-добре се консултирай със специалист .

Общи условия

Активация на акаунт