Днес загубих бебето :(((((

  • 10 592
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 526
Много ми е тъжно Sad Отново мисед ..този път в 10 г.с. Отидох на преглед просто ей така , да видя как е бебчето. Имах (и все още имам) всички симптоми на бременност, никакво кървене, никакви болки...И...това е резултата - бебето беше почти изчезнало. Спешно абразио...и за 2 часа целия ми свят се срина.

Благодаря ви момичета, по повод участието в темите които съм писала, научих много неща от вас!

Много съм объркана. От Плевен всички изследвания са ми в норма, заключението на Конова е, че нямам имунни показатели за спонтанен аборт, не ми препоръча генетични изследвания, защото имам едно дете..останаха ми само високите нива на тат и мат, които обаче сами почнаха да спадат от бременността. От тук ми казаха, че не ми препоръчват вливанията и аспирина...спрях аспирина, а вливания не правих, то нямаше и имуновенин, а и след като започнаха сами да спадат антителата реших, че имам шанс....но....
С две думи - наистина не знам каква е причината... И не го очаквах, страх ме беше, много четох и треперех да не стане така...но вътрешно се надявах и вярвах, че всичко ще е наред..но уви...

Не знам какво да правя от тук нататък, сега ми е много объркано и ...не знам какво да си мисля..мисля си, че има причина която очевидно не може да се открие...

Пожелавам на всички ви успешни бременности и здрави и сладки бебчета на финала!

# 1
  • Мнения: 519
  Съжалявам за това,което ти се е случило.Знам,че много въпроси се въртят в главата ти,много защо.Но моят съвет е да си дадеш време за почивка.Време,в което ще се заредиш с нови сили,всичко ще е по-ясно в главата ти,ще обмислиш нещата,ще си потъгуваш,плачеш,крещиш ако щеш.Излей си мъката на воля.След това ще намериш повече верни отговори на твоите въпроси.Желая ти късмет.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 953
nlight   Hug
Горе главата и смело напред  Hug

# 3
  • Мнения: 9 973
вярвам,че скоро ще гушкаш своето бебче!Горе главата!

# 4
  • Мнения: 1 740
nlight ,  много съжалявам мила  Hug
 Пожелавам ти от тук на татък само хубави моменти.
Не се предавай и смело на пред.
 

# 5
  • Мнения: 1 558
Aз вярвам, че ще постигнеш мечтата си.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Nlight съжалявам за случилото си. Желая ти сила да продължиш напред.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 220
Много съжалявам   Cry
Просто не мога да повярвам, като четях постовете ти оставах с впечатлението, че всичко се развива нормално и наред. Направи ли си изследвания за тромбофилия, съжалявам че те питам, но в много случай се получава от това  Sad.
Пожелавам ти следващия път всичко да е наред и скоро да гушкаш едно здраво и хубаво бебенце  Hug

# 8
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160

Nlight съжалявам за случилото си. Желая ти сила да продължиш напред.
 

# 9
  • Мнения: 19
Съжалявам за загубата ти, мила  Hug
Желая ти смелост и сила, за да продължиш да се бориш за мечтата си.

# 10
  • Мнения: 526
Благодаря ви момичета за подкрепата! Hug
Няма да се отчайвам и след няколко месеца ще опитаме пак, но...този път искам да си направя и генетични изследвания.
Иначе си правих тромбоцитно-левкоцитни агрегати, антифосфолипидни тела, НК клетки - всичко си беше в норма.
Генетични не правих, защото Конова ми каза, че след като имам една успешна бременност и здраво дете, няма нужда.
Тат и мат имам високи, но те пък бяха почнали да спадат сами от бременността. Не знам дали в тях е била причината. Според Аг докторите, не е от тях, защото имат много бременни родили здрави бебете с високи антитела ....

Не знам вече и аз какво да изследвам...
Отново ще ходя до Плевен...

Можете ли да ми кажете  колко месеца след абразио може да се почне с опитите за бебе? някой казват 6, други 3, а дори съм чувала и един...

# 11
  • Мнения: 9 063
Миличка, съжалявам, не мога да повярвам, че така са се развили нещата...
Желая ти кураж, да си стъпиш скоро на краката и да продължите да се борите Praynig

Моят личен съвет е да си пуснеш генетични изследвания, най-малкото пакета тромбофилия. Това, че имаш вече едно дете, никога не е спирало лекарите да назначават генетични изследвания, не знам защо така са ти казали в Плевен...още повече, че има случаи на втора бременност с проблеми, заради генетичен проблем (тромбофилия), а първата бременност е била нормална и успешна. Тези изследвания се правят в Майчин дом - София, при доцент Кременски.
Относно подновяване на опитите...в ранна седмица си била, но мисля, че 3 месеца са ок. Контролен преглед ще покаже как е матката и дали е готова за евентуална следващата бременност. Тъкмо дотогава ще сте пуснали изследванията и ще имате резултати.

Прегръщам те и ти желая всичко лошо да е вече зад гърба ти Praynig Hug

# 12
  • Мнения: 493
 CryСъжалявам мила Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 2 908
nlight прегръщам те силно,знам как се чувстваш в този момент Cry,
ужасно е просто но трябва да продължим борбата,нямаме избор. Hug
И аз съм за пускане на генетичните и най-вече за Тромбофилия.

# 14
  • Мнения: 22
Mili4ka,zdravei.Az predi 6 meseca prejiviax o6te po goliam ko6mar ot tvoia,bebenceto mi umri v 9 mecec Cry.Ostavaxa mi 20 dni do termina otidox na normalna jenska konsultacia,i togava mi kazaxa ujasnata novina 4e niama sarde4na deinost.Togava iskax da umra i az
,no jivota prodaljava.Triabva da se bori6,sega pravim novi opiti za bebence no za sega rezotat niama.Molia se na gospod vseki den i znam 4e 6te me dari s beben4e,pojelavam ti uspex i ne se ot4aivai,prosto jivota poniakoga e gaden.
.

Общи условия

Активация на акаунт