незаменими хора няма!

  • 4 280
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Става въпрос за приятелите.Зменими ли са?Аз мисля,не.Вече 4 години, най-близката ми приятелка ,живее в Италия,а аз така и не и намерих заместничка.Не че не съм искала,просто не открих друга, която да ме приема такава каквато съм,без преструвки ,и анализ на всяко мое изречение.Сега ми е гадно,а няма с кой да споделя.Не оставайте с грешно впечатление,повече ми липсва ,когато ми е хубаво.Как е при вас,губите ли приятели ,успявате ли да ги замените?

# 1
  • Мнения: 2 011
Не, не успявам да ги заменя защото те са различни личности .... Имат по 1-2 сходни черти но пък общата им е , че ме приемат такава каквато съм! За туй казвам : " Няма незаменими - има неповторими! " Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 359
Единствено съм незаменима за родителите си и дъщеря си.
За всеки друг и всичко друго съм заменима.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Единствено съм незаменима за родителите си и дъщеря си.
За всеки друг и всичко друго съм заменима.
Напълно съм съгласна.

# 4
  • София
  • Мнения: 23 036
Няма незаменими хора, с изключение на родителите и децата.
По неприятни стечения на обстоятелствата бях прекратила 20-годишно приятелство. Вярно, че има моменти, когато се сещам за въпросния човек, но не бих казала, че ми липсва по някакъв начин. Имам 4 най-близки приятелки и се надявам и занапред да си останат такива  Peace

# 5
  • Мнения: 3 621
Според мене незаменими хора са родителите, децата и приятелите когато са наистина истински приятели. И моята най-добра приятелка живее вече 7 години в Кипър, и аз не успях да я заменя.

# 6
  • Мнения: 843
     Не мога да заместя .  Няма начин да заместиш едни думи, споделяния, смях,  поезия , напиване, подкрепа, безсънни нощи, сълзи, обич ... с нещо друго.
    Онова си остава там., в сърцето.  Боли от загубата.
     Да,  мога да имам нови приятели/ ки , но не мога да заменя изгубените.  С нищо.

# 7
  • Мнения: 2 175
А защо трябва да се заместват?
10 години живях в друг град от там където са ми приятелите..и не сме спирали да поддържаме връзка почти ежедневно..а вижданията са били 1-2 пъти годишно.. newsm78
Сега сме на една крачка и се чуваме по-рядко..но пък се виждаме 1-2 пъти месечно..
По-близки сме от всякога.. Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 31
Ами аз също не успявам да заменя. Всеки от приятелите ми има свое собствено място в сърцето и ежедневието ми така че само допълвам- доста рядко все пак !

# 9
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Пали..няма как да замениш приятел!Дори да намериш друг ..никога няма да е същото..За мен приятелите са незаменими!

# 10
  • Мнения: 620
Не споделям мнението,че няма незаменими хора.
Губя приятел,когато предаде доверието ми.Изгубя ли ли го е завинаги,не съм по кръпките,личи си.
Новите приятели за мен не са заместители,просто са нови.

# 11
  • Мнения: 1 008
Единствено съм незаменима за родителите си и дъщеря си.
За всеки друг и всичко друго съм заменима.
Много, ама много точно казано Peace

# 12
  • Мнения: 2 070
Единствено съм незаменима за родителите си и дъщеря си.
За всеки друг и всичко друго съм заменима.
Много, ама много точно казано Peace
аз също съм съгласна,но говорим за приятели,не за кръвни роднини

# 13
  • Мнения: 822
Наистина добрият приятел е незаменим...имаме различни приятели, които като личности са съвсем различни, но сме преживели и преживяваме хубави и лоши моменти заедно. Всеки човек сам по себе си е уникален и носи нещо различно, нещо свое....
Липсват ми приятелите, които са далеч...даже много!

# 14
  • Мнения: 2 070
Не споделям мнението,че няма незаменими хора.
Губя приятел,когато предаде доверието ми.Изгубя ли ли го е завинаги,не съм по кръпките,личи си.
Новите приятели за мен не са заместители,просто са нови.
и аз съм така,затворя ли една врата,не я отварям повече.в случая няма предателство,има хиляди километри разстояние, и ми тежи.ето сега искам да споделя питието си с нея,а няма как

Общи условия

Активация на акаунт