Детска кухня в Павлово?

  • 2 549
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 334
От кога дребчовците се записват на кухня и има ли ред и чакане и прочие?
И най-вече има ли в околностите на Павлово такова чудо?
А хубаво ли готвят каките там или да бъркам домашни супи (когато му дойде времето разбира се, още за супи само можем да мечтаем )?

Днес много питам, обаче тъкмо съм се докопала до заспал мъник и свободен компютър Simple Smile
Благодаря!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Отивай да записваш беборанчо още тия дни!
Аз записах моя син тъкмо като беше навършил 3 месеца и ми казаха,че докато стане на 10 ще ни дойде редът  #Crazy
Именно за кухнята в Павлово!
Така,че действай!
Не трябва да носиш нищо - отиваш и попълваш молба за записване, там има образец.
Отзивите са изключително добри за тази кухня.Мои приятелки горещо ми я препоръчаха!
Аз самата още нямам наблюдения, че си чакаме още редът  Wink
Но навалицата там е голяма, което е показателно за качеството на гозбите!
Кухнята се намира на  следното място: (обяснявам откъдето съм ходила аз), от кръговото на ПАвлово, продължаваш по Пушкин, преди светофара на Цар Борис III, завиваш вдясно в пресечката.Подминаваш платен паркинг на коли и завиваш вляво.Има и детска градина там.Незнам адреса.
Дано съм била полезна.
Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 334
Малеее, ти ме уби. Какво има толкова да се чака, ужас. Колко майки поема една кухня, толкова ли много деца има в Павлово. Огромно благодаря за инфото, утре ще се опитам да ида да го запиша,та като дойде време за училище може да му излезе късмета Simple Smile шегувам се !! Много благодаря!

# 3
  • Мнения: 5 255
Условия за приемане в
Комплекс за детско хранене - Витоша
ул.Белмекен 13, тел.955-52-40

1. Подава се молба по образец.
2. Записването става при свободно място и при възраст на детето от 10 месеца до 2 години и половина.
3. При записване се носят:
а/.акт за раждане;
б/.медицинска бележка от личния лекар, че детето може да приема преходна храна;
в/.20 български бурканчета /без карачки/ за детско пюре без лепило и етикети - измити и подсушени;
г/.40 броя нови капачки за същите буркани

Преписах го от списание "Бебешори"  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
като стана въпрос за бурканчетата,откъде да се сдобиемс такива
не че скоро ще ни дойде реда за тази кухня,но все пак е добре да знам

# 5
  • Мнения: 5 255
Аз още не съм купувала, защото чакаме ред, но по пазарите имало /така казват момичетата/.

# 6
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Не стават ли бурканчетата от пюрета (на Ам-Ам например), които купуваме сега? Thinkingс

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
бурканчетата стават ама искат нови капачки,та аз тия дни издирвам,че ни дойде реда и от 7-ми почваме.
мам@,кога си подала молба че не ви е дошъл реда?

# 8
  • София
  • Мнения: 15 215
Капачки се продават по пазарите. Знам и едно място в Разсадника, където също продават по 7ст. за 1 капачка. Мога да обясня къде се намира, ако се интересува някой.

Общи условия

Активация на акаунт