Да махнем памперса заедно

  • 19 501
  • 178
  •   1
Отговори
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
С настъпването на лятото забелязвам доста амбицирани майки, които искат да махнат памперса на детето си.
Нека в тази тема споделяме опит, успехите и неуспехите в това не толкова лесно начинание Hug

# 1
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Бройте ме и мен в това начинание. Надявам се да се съберем повечко и взаимно да сме си морална и идейна подкрепа!  Hug

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Hug бърз отговор
Lady Frost   вие до къде сте стигнали в това начинание newsm78

# 3
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
До купуване на гащички и сигнализиране (с рев) след като ги намокри!  Joy
Иначе с гърнето много добре се разбират, използва го от 5 месечна възраст. Но не съм се мъчила да махаме памперса окончателно. Признавам си, мързела ми е по-голям от желанието да му махна памперса.  Rolling Eyes
Сега, когато сме вкъщи го държа без памперс и си водя статистика кога се изпишква. Все още хващам доста малка част от нуждите му. В момента се опитвам да го науча да си отива при гърнето, когато му се пишка/ака. То стои винаги на едно и също място. Днеска баща му ми се похвали, че започнал да си сочи гърнето по едно време и като го сложил, се изпишкал. Малко сигнализацията ни е кофти, започва да реве и докато усетя защо реве... намокрил/оцапал гащите!  Laughing

Като се замисля обаче, сме доста напред с материала. Казва си детето.друг е въпроса, че аз не го разбирам!  ooooh!

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е браво на детето bowuu
Ние.....сме до под кривата круша също ooooh!
Голямата работа си е вършим във ВС-то \с приставка го слагам\, ама малката.....
От една седмица преди обяд ходим на плаж и не ни остава мн време да го държа с гащи в къщи. Иначе когато бяхме по-постоянни като намокри малко гащите се спира и после довършваме в 00, даже ми направи впечатление, когато сме на вън и му се припишка се хваща за памперса и прикляка и ако съм достатъчно бърза да го сваля си върши работата, ако не....
Ама се опитва да ме лъже човека, само и само да го заведа в банята и там да си играе Crazy

# 5
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Е, никак не е малко, това, което сте постигнали.

Аз гледам да не се стиска, че не муе никак препоръчително. То и за това търся други начини. Ще видим до къде ще я докараме.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бе нещо....не е наред при нас Thinking
Преди обяд не излизахме и тренирахме с гащите. Когато му се пишка пак се хваща за памперса, но заведа ли го в 00 не иска да пишка.
Единия път го накарах клекнал направо на плочките и си свърши работата човека, ама другия път не пожела и тъкмо тръгнах да простирам и се на пишка Tired, а го поканих преди това точно понеже си беше казал Confused
По този начин ме хваща отчаянието, че няма да се справя #2gunfire

# 7
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
И на мен ми се е случвало! Тръшка се, че му се пишка, слагам го на гърнето, но той отказва да се изпишка в него. И след малко - шуууур в гащите. Подозирам, че е някакъв период. Може да се стиска, за да се изпишка където трябва, апосле да не може да се отпусне да се изпишка.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
хъмммм Thinking освен да го държа в банята да си играе без гащи докато се облекчи, без значение на 00 или на плочките newsm78

# 9
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Може да се пробваш и така.  Thinking Мисля, че пак ще схване идеята.

# 10
  • Мнения: 71
Здравейте Grinning.Пишете ме и мен в редицата на борещите се с памперсите майки.Не съм стигнала до никъде с това си начинание.Моята хубостница изобщо с нищо не ми подсказва,че й се прави нещо.Като я оставя по гащи и тя пишка наволя-всичко маркира вкъщи Rolling Eyes.След като се напишка в гащите започва да показва,че й е мокро,но нищо повече- и напикана да я оставя,ще си стои с мокрите гащи,без да се впечатли особено.Надявам се нервите ми да издържат, и да бъда целенасочена и постоянна. Crazy

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Лейди така и направих след обяд Peace имахме едно излизане и от 17-21ч. само 2 пъти пропуснахме. Първия път беше велико всичко върху мен свърши, а втория....мъжка му работа, съпруга ми не му обърна внимание #2gunfire
Иначе или клекнал или прав направо в банята на плочките Naughty, мия след всяко ходене и това е Crazy
Радвам се поне, че когато го питам и му се ходи бяга към вратата на банята.
МаМа На Жени  добре дошла в отбора Hug тия нерви..... с мн по 50г. ще ги успокояваме Mr. Green. И мойте не издържат от време на време и почвам да викам.
Като се замисля, май за сега това ми се струва най-трудното от както се е родил \сама си го гледам + таткото\
Бе ще стане ама трябват няколко дни постоянство поне, а ние утре сме на детски рожден ден на обяд и няма да може да тренираме \както аз казвам\ Tired

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте!
Ще ми се и аз да се включа /и то успешно  Wink /в тази групичка.
Дъщеря ми е вече по-големичка, но има хромозомно заболяване и затова всички неща ги правим със закъснение.  Не съм я пробвала особено досега, но е имала периоди, когато напр. си играе на леглото и като и се допишка слиза и го прави на земята.
Иначе и тя често се хваща за памперса и прикляка, но когато е без памперс си пишка както и дойде обикновено.
Ще черпя опит и търпение от вас   bouquet

# 13
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Добре дошла в редичките ни, Алина!

Моичкия днес ще си седи с памперса. ooooh! Цяла нощ и цял ден е ужасен, изпили ни нервите. Сега само ми скимти и мрънкоти и ако трябва и за пишкането да го вардя ще изтрещя съвсем!  ooooh! #2gunfire

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравей, Лейди   Wink
Мойта пък беше /и все още е /сополива , и също и се размина стоенето по голо дупе  Simple Smile
Като я държа над гърнето, започна да се извива да става, много е шавлива и хич не мога да я задържа там, не знам как ще стане...
А как процедиратес леглата и меката мебел - тя се катери, прави кълбета по леглата и хич не ми се ще да са вечно опикани  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт