Магребска лятна предваканционна за 16 път

  • 20 187
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110


Добре дошли на всички приятели на Магреба и арабската култура







С детски смях и кръшни танци да се гмурнем в лятото със приказки омайни








Имаме си албум, паролата за който се получава след подробно представяне и участие поне в две теми








     1 2 3 4 5 6 7 8 9  10  11 12  13 14   15

# 1
  • Мнения: 278
Албии, мерси за новата темичка. Много е ефирна Simple Smile лятна...навява топли и слънчеви мисли!  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 323
чакайте и аз да се разпиша,че през последните две теми ме нямаше никаква,но ви чета с интерес

# 3
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
брех ,не знаех ,4е е свършила тази, хептен съм у гъбите, депресия яко ме гони!
алби ,много добро оформление, майстор три4ко се справя с вси4ко! мабрук за новата теми4ка!

# 4
  • Мнения: 24
Хайде и аз да се разпиша в новата тема  newsm44 newsm44 newsm44
 Благодаря много е хубаа  newsm51

# 5
  • София
  • Мнения: 7 815
Много бързи ги изписваме тия теми бе. Дока седна да ги видя и те хоп хайде моля в новата тема.

Ади честита ни нова темичка, поздравления на оформителя.

# 6
  • Мнения: 24
А и забравих. Това ми е трета тема. Може ли да получа парола за да мога да видя прекрасните момичета с които си пиша и ако някой ми помогне може и аз да кача някоя друга снимка.

# 7
  • Мнения: 6
 ето ме и мен! Simple Smile

# 8
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Хади и кака ви Делта и тя да     цъфне Hug
АЛБИЧ- шокран за новата темичка Hug
МАРСИ- какво става със тебе? Защо така играеш Дон Кихот? Какво стана?
ПАУЛИНКААА- ейййй, много се радвам за тебе да знаеш. Страхотно звучиш и ти се радвам Hug Само така моето момиче. А на твоето момче браво за езиците. Аз се възхищавам на хора които знаят езици.
И гледай какви интересни неща разказваш за рода си. Май няма случайни неща на тоя свят наистина Simple Smile

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 22:21 от DELTA_DELTA

# 9
  • Мнения: 3 804
алба идеално си се справила  bowuu

# 10
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Хайде, и аз да се настаня тук  Grinning Алба, Hug  bouquet
Защо темата е предваканционна? Не отворихте ли вече ваканционния сезон?  Flutter Party

Марси, какви депресии пък те гонят теб?  Thinking  Нали изгонихте болестите от къщи  bowuu

Лека и успешна седмица на всички!  Grinning

# 11
  • Мнения: 110
 Много сте мили  bowuu   bouquet

Mentha, предваканционна е предвид факта, че почти всички магребинки стягат куфарите за прибиране към България или им предстои някакво пътуване.  Wink
С две думи не е съобразено заглавието с началото на летният сезон.
Радвам се, че се разписа.  Peace
Криси също. Как е малката принцеска? Heart Eyes
Марси, сипи си нещо или направи онова, което ти вдига настроението, че не те искам такава. Hug
Само да ти кажа- не знам защо, но като видях снимката с децата се сетих за Линда. Намирам някаква прилика с нея.  Peace

# 12
Привет и от мен


Скитам по улиците- до нас имаше Брокант и се възплзвах

Момичета-само в ...интерес на истината да си кажа,че слагам от снощи Зехтин на местото на Раян и....ефекта е УДИВИТЕЛЕН
Сериозно!!!
Значи предишните дни-вечерно време слагах  пудра на Кадум,защото вечр не мога да го държа октрито...обаче на сутринта все беше залепнала кожата с памперса....Снощи сложих Зехтина и на сутринта-нито подпухнало,нито залепнало....всичко си попило и дори не се зачервило....
Ми...хубаво си ги оплюх моите с тоя зехтин-Ама си вземам думите обратно-Поне в Тоя ситуация.
Да знаете,че-кокретно за това,за което сме ние-от опит...ефект Има и то голям  bouquet

Много се радвам на включването на Мента и Криска   bouquet


Алби-оформила си Прекрасна темичка  Hug  bouquet Благодаря  bouquet

Не съм против да се даде парола на Ники,нито на Паулина....Правилата са,за да се спазват-Писаха  две теми,разказха си историята...-редо е да получат bowuu   Радвам се ,че Магребскат къща се пълни с обитатели


После пак ще се разпиша....
Чао за сега


Марси-всичко ще се уреди....нали знаеш -Най тъмно е....преди да Съмне.
Споко Hug  bouquet


# 13
  • Мнения: 560
Алби,  Hug БРАВО!Прекрасно си се справила!  bouquet
Хайде да ни е честита новата темичка и да я изпишем така неусетно,както старата! Peace
Аз много се разстроих днес,защото на моя много добра дружка в Тунис,
мъжа и(българин) е починал на място,рано тази сутрин при катастрофа в столицата. Cry
Голяма трагедия! CryБог да го прости ! Praynig
Извинявайте,че споделям с вас,но ви смятам за прекалено близки и за това си позволявам.
Утре ще пиша,че днес хич не ми е до писане. Cry
Хубава вечер на всичкиbouquet

# 14
  • Мнения: 6
ПАУЛИНКААА- ейййй, много се радвам за тебе да знаеш. Страхотно звучиш и ти се радвам Hug Само така моето момиче. А на твоето момче браво за езиците. Аз се възхищавам на хора които знаят езици.
И гледай какви интересни неща разказваш за рода си. Май няма случайни неща на тоя свят наистина Simple Smile

аз също съм на мнение,че няма случайни неща. много мои приятелки съм ги убедила с разни случки,че наистина няма случайни неща. предполагам,че при всички е така. Simple Smile

дори и с моя приятел мисля,че не е случайно,че сме заедно. аз винаги съм се увличала по Изтока, по Ориента, Дубай, Индия, Египет, Китай и т.н. а с него сме се виждали просто,защото той живееше на центъра,а аз работих на Главната в Пловдив и чак след 2г се запознахме в един много дъждовен ден. аз чаках едни документи от софийския рейс,а той пари и парфюм от брат си,пак по рейса... и докато чакахме,заваля един порой,аз цялата бях мокра,без прическа, с чисто мокри дрехи, с леко мръсни крака от дъжда,просто бях ужасна отвсякъде. и чак след 2 години СЛУЧАЙНО ми писа в един сайт от негов профил един негов приятел. и аз като съм реагирала,че се познаваме,какво става с него и т.н.. и той го е викнал пред компютъра. така 2 години си писахме. той тогава вече в София. и той имаше връзка,аз също... аз имах някакви почивни дни повечко и му се бях оплакала,че всичките ми приятелки ще са някъде,а аз оставам сама. той ме канеше да отида за уикенда на гости,но аз не исках. после се бяхме разбрали,че той така и така ще идва на гости на негов приятел в Пловдив,щяхме да пием кафе. но аз все бях ангажирана или ставаше много късно и ми беше неудобно да му звъня в 12 вечерта,за да пием кафе... и накрая когато се бяхме разбрали да се видим пак,като познати само,дари не и като приятели, той е бил решил,че ако не ме види,няма повече да ме потърси никога. обаче се срещнахме точно на Бъдни вече (на обяд де,а след това още 2 пъти същия ден) . още в момента,в който го видях да слиза от колата на неговия приятел, аз го погледнах със съвсем други очи и нещо много различни трепна в мен,все едно това е моя човек! И от този ден сме заедно... до сега.  

аз преди не му обръщах много внимание,когато ми пишеше в скайп,дори много пъти казвах,че ще излизам,защото не ми се занимаваше... а той сега разправя на приятели,че едва ли не през всички тези години съм била влюбена в него и аз все го поправям,че не е било така.  Crazy

абе напълних ви главите с глупости. но днес съм много приказлива и за това се обяснявам така надълго.

идеята ми беше,че наистина няма случайни неща. как пък точно мен хареса приятеля му от цял сайт момичета,та случайно да започнем да си пишем 2г след като се запознахме?! как така случайно той ме видя и се запозна с мен ,когато бях в най-ужасния ми вид и винаги казва,че много ме е харесал така,била съм му много миличка,мокра, без грим и без прическа, като излезнала от банята... ако му бях отишла на гости,когато ме канеше, (извинявам се,че ще го кажа така,но) освен еднократно забавление,едва ли щеше да има продължение,за това и не отидох. канеше ме ,когато той се прибира от Дубай,да се срещнем в Турция и да прекараме там 2-3 дни,но аз все не се навивах нещо. просто такива са били обстоятелствата и момента. и явно е трябвало да се видим точно когато и двамата сме били вече свободни, за да се получи тази връзка. и да добавя,че разговорите ни по скайп през тези 2 години бяха съмвсем общи или той леко флиртуваше,но нищо сериозно за любов и връзки и т.н...  а сега така се радвам,че той е в моя живот и ми даде нужното спокойствие (макар и от разстояние). с него се чувствам мног по-различно, приемам го по-сериозно от всеки друг мой приятел, иска ми се да прекарваме овече време заедно,да изживеем тази връзка, за това така се измъчвам непрекъснато,че сме в различни градове... но ето-СЪДБАТА СИ ЗНАЕ РАБОТАТА! явное трябвало да го срещна точно когато съм готова за тази връзка,той мен също...

СТРАННО НЕЩО Е ЖИВОТЪТ! Simple Smile

айде,повече няма да ми пиша чак толкова ... Simple Smile

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 23:52 от PAULA_PAULINA

Общи условия

Активация на акаунт