aз съм бременна

  • 3 197
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте искам да споделя с вас 4е разбрах 4е съм бременна това е дълго 4акана бременност тъй като предишната  завърши с лош край и сега в мен бушуват смесени чувства на страх и радост.споделям с вас за кураж и  желая здраве и щастие на всички  bouquet

# 1
  • Мнения: 626
Честито желая ти една лека бременност и прекрасно и здраво бебче на финала   bouquet

# 2
  • Мнения: 657
Лека и безаварийна бременност! Hug Можеш да се включиш в съответната тема в Очакващи. Peace

# 3
  • Мнения: 1 354
Здравейте искам да споделя с вас 4е разбрах 4е съм бременна това е дълго 4акана бременност тъй като предишната  завърши с лош край и сега в мен бушуват смесени чувства на страх и радост.споделям с вас за кураж и  желая здраве и щастие на всички  bouquet


Все едно чета за мен.
честито   bouquet  bouquet  bouquet пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и едно здраво и сладко бебче.

Зареждай се с много положителни мисли и леко бременнеене.

# 4
  • софия
  • Мнения: 2 140
Честито!  bouquetИскрено ти желая всичко да е наред!

# 5
  • Мнения: 178
ЧЕСТИТО!   bouquet   Мисли само положително,не позволявай отрицателни мисли да владеят съзнанието ти и всичко ще бъде наред.Желая ти най-щастливата бременност  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 521
Честито  bouquetи ако не си започнала още да пиеш фолиева-тичай до аптеката Wink

# 7
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Честито!Лека и безпроблемна бременност ти желая  bouquet

# 8
  • Мнения: 351
 Честито! Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче.  Страхът е нормален, но гледай да не му отдаваш голямо внимание. Мисли положително!  newsm10

# 9
  • Мнения: 1 796
Честито!Желая ти лека бременност и здраво бебче.Гледай да не се натоварваш с лоши мисли,за да не пропуснеш най-хубавите моменти от бременността.  bouquet

# 10
  • България
  • Мнения: 757
Всичко хубаво и от мен,мила.Пожелавам ти леко бременеене и успешно раждане след време,а накрая най-хубавото бебе на света.

# 11
  • Мнения: 645
Честито  bouquetЖелая ти лека бременност и прекрасно бебче на финала Hug

# 12
  • Мнения: 1 310
Поздравления!  bouquet
Пожелавам ти хубава бременност и най-здравото бебче!  bouquet

# 13
  • Мнения: 5
Благодаря на всички за подкрепата.Мисля че този път всичко ще е ок.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честито , лека бременност и здраво бебче на финала   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт