Момче или момиче?

  • 12 011
  • 316
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 500
Какво дете имате момче или момиче? Интересно ми е статистически да разбера кои са повече - момчетата или момичетата?
При тези с две деца да гласуват съответно - момче и момиче - с 2 гласа - опция 1 и 2, а тези с две момчичета - опция 3, с две момчета - опция 4, с две момичета и 1 момче - опция 3 и 1 и т.н.

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 20:45 от *Noel*

# 1
  • Мнения: 1 305
Момиче
Такава тема май имаше преди.

# 2
  • Мнения: 6 713
Момиче Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 3 500
Гласувайте! Да видим съотношението!
Търсих такава тема, но не намерих.  Embarassed

# 4
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
А като имам две момичета как да гласувам? Няма да излезе вярна статистиката ако гласувам само за едното. Или анкетата е само за майки с едно дете?

# 5
  • Мнения: 4 433
Момче. Grinning

Имаше такава тема,но отдавна,тъй че..добре дошла тази Wink

# 6
  • Мнения: 3 500
 irenaani, ами не знам как да я направя, така че да може да се гласува за един отговор два пъти. Май не може.  newsm78 Разбира се, че е и за многодетни майки.

# 7
  • Мнения: 3 500
Леле, май съм прекалила с анкетите и темите. Отдавна не бях писала. Какво се развихрих... Embarassed

# 8
  • Мнения: 4 433
Леле, май съм прекалила с анкетите и темите. Отдавна не бях писала. Какво се развихрих... Embarassed


Тъкмо това гледах,че в подфорума само Ноел,Ноел,Ноел Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Hug

# 9
  • Мнения: 11 607
Изтрий анкетата - има бутон долу ниско вляво. След това пускаш нова анкета с най-различни опции:

1 момиче
1 момче
2 момичета
2 момчета
1 момиче и 1 момче
3 момичета
3 момчета
1 момиче и 2 момчета
2 момичета и 1 момче
4 момичета
4 момчета
1 момиче и 3 момчета
2 момичета и 2 момчета
3 момичета и 1 момче

и т.н. до избрани от теб опции


За статистиката:

1 момиче и 2 момчета

# 10
  • Мнения: 3 500
 Mr. Green Ужас.
Мама Цоцоланка , така както го направих не е ли по-добре.
После просто ще съберем отговорите.  Rolling Eyes newsm78
Например ти може да гласуваш с два гласа - опция 2 и опция 4.

# 11
  • Мнения: 11 607
Mr. Green Ужас.
Мама Цоцоланка , така както го направих не е ли по-добре.
После просто ще съберем отговорите.  Rolling Eyes newsm78


Не. Като ще е гарга, да е рошава......Т.е. нека анкетата да бъде направена точно и прецизно и да обхваща възможно повече варианти. Защото все пак се иска да се види кои преобладават........

# 12
  • Мнения: 3 500
Именно, така ще съберем процентите на момчетата и на момичетата и ще видим какво е съотношението.

# 13
  • Мнения: 3 500
Сега например е 37,5 % момчета и 62,5% момичета.  Rolling Eyes

# 14
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Какво дете имате момче или момиче? Интересно ми е статистически да разбера кои са повече - момчетата или момичетата?
При тези с две деца да гласуват съответно - момче и момиче - с 2 гласа - опция 1 и 2, а тези с две момчичета - опция 3, с две момчета - опция 4, с две момичета и 1 момче - опция 3 и 1 и т.н.

И без статистика, или анкети, като се завъртиш на която и да е детска площадка, става повече от ясно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт