боядисване и цикъл

  • 1 270
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Незнам дали има вече такава тема но нямам време да търся искам да ви питам дали боята за коса ще хване при цикъл?

# 1
  • Мнения: 15
При мен няма проблеми!  Peace

# 2
  • Мнения: 4
При мен винаги е имало проблем с боите по време на цикъл!Дори скоро установих че имам и недостиг на хормона-прогестерон и дори това ми се отразява!поради тази причина минах на по-силни бои!
Не мисля че ще е проблем ако пробваш дали ще хване по време на тези дните, а след това да се боядисаш  отново!

# 3
  • Мнения: 1
при мен дори супрата( докато бях на кичори )не хващаше. ако не ти е много неотложно изчакай по - добре

# 4
  • Мнения: 26
При мен, също няма никакви проблеми по време на цикъл или не, боята хваща по еднакъв начин.Разликата е, че по време на цикъл ми щипе повече на скалпа. Simple Smile

# 5
  • шумен
  • Мнения: 17
В понеделник се боядисвах на фризьор и бях неразположена и цвета стана супер Simple Smile Тя също каза, че няма проблем.Но ако те е страх и не искаш да рискуваш изчакай няколко дни

# 6
  • Мнения: 182
На нито една боя не съм срещала указание да не се ползва по време на цикъл.Само преди 7-8 години на една българска марка(не се сещам коя) пишеше ,че не е желателно използването по време на цикъла.

# 7
  • Мнения: 131
Това,което аз знам е че боядисването с къна то4но в този момент не се полу4ава...... Crazyчудно ми е ...но така съм чувала....та-нека споделя Hug

# 8
  • Мнения: 2 013
При мен няма проблеми!  Peace

При мен също.

# 9
  • Мнения: 1 712
Правила съм си кичури и не съм имала проблем.

# 10
  • Мнения: 1 418
Няма никаква връзка между боя и цикъл.Освен,че
кожата става по-чувствителна.Това е единствената
истина!

Общи условия

Активация на акаунт