Ревност между две жени?

  • 2 936
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Всички говорят за ревността между мъжът и жената.Искам да ви попитам случвало ли ви се е да ревнувате приятелка(или тя вас) и във каква ситуация.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 984
Да ревнуваш гаджето от приятелка или приятелката от някоя друга приятелка?

# 2
  • Мнения: 7 325
Случвало ми се е приятелка да ме ревнува от съпругът ми ( тогава ми беше още гадже ). Изобщо не беше детска история защото бяхме на възраст 30 40 години. Тя непрекъснато му говореше, че не е за мене, че тя е преди него, а на мене ми говореше същото за него. Оплакваше се на общи познати че съм я предала, че съм я зарязала заради някакъв ...... много грозно и тъпо. Отдръпнах се но до днес все още ми трови живота и лошото е, че от цялата тази работа най много пострада детето ми. Аз обаче вярвам, че идва ден в който всеки плаща с лихвите за това което е причинил на другите.

# 3
  • Мнения: 592
За лесбийки ли говорим?

# 4
  • Мнения: 20
За абсолютно всякакъв вид ревност говоря,където има повече от една жена.Защо не и три Hug

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Случвало ми се е, когато бях ученичка. И мен са ме ревнували, и аз съм ревнувала.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 984
Не ми се е случвало да ревнувам приятелки... Ревността винаги съм я свързвала с известно собственическо чувство, а за мен приятелството и собственическото чувство не вървят ръка за ръка.

# 7
  • Мнения: 592
  Laughing Ха!  newsm78 Има един лаф - любов между две жени има когато има заговор срещу трета! ама тука ситуацията е рядко срещана. Сещам се за една позната - имаше притятелка, която постоянно и даваше акъли не с тоя, не така, ти заслужаваш повече и т.н. Сега тя се омъжи и има дете а моята позната продължава да митка по улиците и да го търси. Като всичко между жени, си мисля че винаги е користно - гадна история! Целта на такава ревност ще е само да не изплува приятелката над казана!  Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Забравих да напиша, че ревността не беше заради намесата на лице от противоположния пол. Беше си изцяло приятелска. Характерът ми е такъв, че и в любовта, и в приятелството се отдавам изцяло, и очаквам същото от човека отсреща. Говоря за приятелите само, останалите са просто познати и от тях не търся нищо.

# 9
  • Мнения: 7 325
За лесбийки ли говорим?

Ако въпроса ти е към мен  - не - не говорим за това. Вярно че съм го написала малко неграмотно и може да се изтълкува неправилно, но говоря за жена около 40 постлала си така в живота че да е сама като куче, която се хваща като удавник за сламка за всеки който и обърне малко внимание ( има и такива хора за съжаление ) Аз имам бивш съпруг и син от него, имам и настоящ съпруг ( строго хетеро съм  Laughing ) До момента в който с нея имахме приятелски отношения тя имаше само връзки ( с мъже ) Може и с жени да е имала, но  не ми е споделяла. Нашата история е много неприятна, объркана и грозна и не искам дори да си спомням за тази жена, но не става въпрос за лесбийска връзка.  

# 10
  • Мнения: 372
Случвало ми се е в пубертетските години. Ревност от и към приятелки след това не е имало.
Виж, предателства и разочарования от "приятелки", колкото искаш, но това е друго, не ги свързвам с ревност.

# 11
  • Мнения: 15 619
Не ми се е случвало. То, нищичко /липсата на нормални човешки отношения имам предвид само/ не би следвало да имам, ако ще съм стигнала дотам чак да тровя нечий чужд живот, че и своя на всичкото отгоре със завист и черни мисли.

# 12
  • Мнения: 2 829
ревността е кофти чувство
  без значение дали  е към мъж ,жена

# 13
  • Мнения: 378
Ние тука се ревнуваме по комшийски Joyв съседния вход има една дето ревнува моята комшийка от мен,много смешна история а тя жена на 30г. само се чудя не я ли е срам да се занимава с детски работи и да се ядосва,че моята комшийка пиела по често кафе с мен филма е голям Laughing

# 14
Всички говорят за ревността между мъжът и жената.Искам да ви попитам случвало ли ви се е да ревнувате приятелка(или тя вас) и във каква ситуация.

Е за кво да я ревнувам? Да не би да делим един мъж ха ха ?

Общи условия

Активация на акаунт