Секс без любов – за или против

  • 4 165
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
Сексът без любов е приемлив или не? Често срещано явление е просто „заедно за една нощ“ или „само за един път„, нещо като салфетките за еднократна употреба- колкото и грубо да звучи.Имат ли желание хората  за романтика и любов?

# 1
  • Мнения: 2 478
Имат ли желание хората  за романтика и любов?  Разбира се, че имат, но има и много такива, които предпочитат салфетките за еднократна употреба. Въпрос на възприятия, потребност, случайност... Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
За. Не ми се е случвало, но ако бях необвързано момиче, без някой на сърце, със сигурност нямаше да чакам да се влюбя непременно, за да правя секс Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 6 992
Егати темата  Laughing
И двете са приемливи - и с любов, и без..Зависи кой от какво има нужда.
Без любов не е нужно да е за една нощ Peace

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Колко такива и подобни теми има в ДиС ooooh!

# 5
  • Мнения: 5 370
ИЗневярата-за и против.
Петинг-практикувате ли го и ако да, точно как?

Секс под душа-пробвали ли сте?
(само идеи ...засега....очакваме творбите)

# 6
  • Мнения: 5 370
Колко такива и подобни теми има в ДиС ooooh!
Копи-пейст, слънце, а може и директен КЪТ. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 817
В живота ми към двама мъже съм изпитвала чувства-единият е настоящият ми спътник в живота,а съм имала и други връзки.Така че,ти отговарям на въпроса с защо не.Аз не съм от най-влюбчивите и чувствораздаващи.Ако бях трябваше да стоя девственна до 25(в което всъщност няма нищо лошо,де)

# 8
# 9
  • Мнения: 2 829
както дойде Joy

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
ГРИСЪМ, струва ми се, че провеждаш някакви тестове, събираш данни за анализ, да не си психолог под прикритие  Mr. Green
Признавай  #2gunfire Иначе много странно е мъж всеки ден да се заиграва с женския форум, като пуска въпроси, които си задава обикновено една объркана 16-годишна девойка Wink

# 11
  • Мнения: 183
Ели ПОДОБНИ  Wink това е ключовта дума, то и филмите са подобни и книгите ама има разлика все пак  Wink
Жози -копи пейса го използвам за снимки и папки  Laughing не и за текстове  Laughing
Светла -много тъмно гледаш на нещата  Laughing Laughing  А и обърканата девойка не задава въпроси тя направо си действа  Wink

# 12
# 13
  • Мнения: 2 448
Само в петък, виртуално.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 7 063
Да, тъкмо и аз щях да попитам виртуалният секс - брои ли се? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт