Вижте на какво хотелче попаднах.Намира се в Созопол.

  • 4 267
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
http://vacanza.bg/1/index.php?option=com_alberghi&task=detai … emid=36&id=90
Ето това е хотела-Лагуна бийч.Вижда ми се интересен.Някой знае ли нещо повече за него?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мама Краси, нищо не знам за този х-л, но гледам че политиката им към сем. с 2 деца е меко казана жИстока  ooooh!

# 2
  • Мнения: 835
Да, цените са нормални, но с тази политика за деца, семейства не знам дали ще отидат newsm78
Все пак при същите условия, но безплатно за децата има в Обзор, Парадайс бийч, Царево и още много по-подходящи.Иначе изглежда добре.

# 3
  • Мнения: 3 447
А какво значи "дете до 1.99 години" Laughing

# 4
  • Мнения: 342
Имаше тема за хотела но май никой нищо не знаеше и сигурно е отишла на по-задни страници.

# 5
  • Мнения: 2 175
А какво значи "дете до 1.99 години" Laughing

Термин от туристическия бизнес - т.е до деня на навършването на 2 г.

# 6
  • Мнения: 4 965
Честно казано, подобна политика има основно в български хотели. Далеч по-печеливши са точно хотелите, в които настаняването на 2 (и повече) деца е безплатно, защото основно хотелите "all inclusive" се посещават от семейни двойки с деца (младите двойки без деца предпочитат повече "екшън", а пък по-възрастните двойки предпочитат повече спокойствие - това са ми личните наблюдения), а начин за допълнително печелене хотелите винаги имат от организиране на допълнителни платени услуги (напр., безплатно гледане на децата, докато майката и бащата са на скъпи спа-процедури). Peace

# 7
  • Мнения: 2 908
Другата тема я пуснах аз и никой нищо не знаеше. Гледах я в 1000 туристически агенции и никъде нямаше условие 1.99г на детето-моето се вижда на колко е и мисля да ходим там. И ако се загледате ще прочетет,че за едно дете е безплатно-ако едно дете е настанено в двойна стая с ЕДИН възрастен-тогава плаща 50%...
Ама никой не чете.

# 8
  • Мнения: 4 965
Да, за едно дете е безплатно, а пише, че е препоръчително максимум 2+1 - това какво мислиш е? Sunglasses

# 9
  • Мнения: 2 821
Спа хотел „Лагуна Бийч се намира на първа линия море, в къмпинг Златна Рибка- гр. Созопол.

Тъкмо днес четох във вестинка как водата на шест плажа по нашето черноморие не става за къпане, защото е мръсна. Този на Златна рибка е сред тях.

# 10
  • Мнения: 835
Моля те сподели кой е вестникът, защото ние ще ходиме там, точно защото е много чисто.Ако и там вече е мръсно.....просто не знам дали по нашето черноморие има чист плаж?/

# 11
# 12
  • Мнения: 2 908
Какво е това 2+1-мен въобще не ме интересува това нещо-ние сме двама души-отиваме в двойна стая и си слагаме сгъваемото легло на детето-какви работи ме питаш,че да ти отговарям.
А ти като прочете това 2+1-какво разбра? Wink

# 13
  • Мнения: 4 965
 Laughing
Амиии, разбрах, че ние (с 2 деца) няма да го посетим. Нямам намерение за 2-ро дете да плащам (дори и с отстъпка), когато има разкошни оферти за семейства с 2 деца, където се плаща само за възрастните (бяхме в такъв хотел преди 2 седмици - all inclusive, аниматори за децата и за възрастните и мн. други екстри - нощувки заплащат само възрастните, за деца до 12 г. се заплаща само храненето на второто дете и то с намаление, като ние ползвахме студио и децата бяха на самостоятелни, а не на разгъваеми легла).  Peace

Предпочитам да ми вземат парите "с финес" - да платя повече за спа, за някакви допълнителни екскурзии (примерно, предлагаха ни фото-сафари, разходка с лодка и др.). От години работя с хотели и виждам, че печеливши са тези, които успяват да те убедят да платиш за разни глезотии, уверявайки те, че де факто не плащаш нищо за настаняване и хранене. Wink

# 14
  • Мнения: 2 821
По повод мръсните плажове...този уикенд бяхме в Черноморец. Не знам ако има и друг плаж там, ние бяхме на централния. По-чиста вода не съм виждала. Докато на централния в Бургас беше направо боза... Confused

Общи условия

Активация на акаунт