Нужни и ненужни покупки за бебето - моят опит (3)

  • 249 299
  • 1 923
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: 843
За изчакването съм съгласна.

П.П И моят син беше с подобни мерки.

# 1 921
  • Мнения: X
Не знам, на мен не ми е удобно да къпя бебето без вана, тъй като го къпя сама. Прословутата вана със стойка заема много място и сме я захвърлили в мазето. Да не говорим, че голямото дете като започна да се изправя висеше само надвесено по ръбовете й и беше голям зор в опазването му от пребиване. Къпя бебето в сгаваема вана, която не заема никакво място.

# 1 922
  • София
  • Мнения: 44 095
На мен ми беше супер удобно със стойка (първите 5-6 месеца), не се прегърбвах докато го къпех. После махнах стойката и остана само ваничката, на пода. Ако имахме голяма вана, предполагам щеше да ми е съвсем излишно, но моят обичаше (а и до сега не отказва вани) да се кисне в коритото Simple Smile Та като всичко останало - според зависи Simple Smile

# 1 923
  • София
  • Мнения: 860
И аз съм наобратно - докато бяха мънички, ги къпех във ваната, тя има такава форма, че бебето полягва вътре, ваната на земята, аз сядах на едно много ниско столче. А от момента, в който могат да седят прави - с душа по бързата процедура. Ваната ни е за 1-2 пъти седмично за СПА-глезене.

Скрит текст:
Стойката ми се вижда много опасна... няколко пъти пробвах да сложа ваната на столче, уж да не ме боли кръста, и веднъж излях бебето с цялата вана на пода...  Embarassed от тогава никакви такива опити не съм правила.

Общи условия

Активация на акаунт