плоскоклетъчен рак на шийката на матката - ПОМОЩ, МОЛЯ!

  • 5 070
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Момичета, моля ви да ми помогнете с каквато информация и опит имате! Днес ми съобщха резултатите от биопсията от шийката на матката - умерено диференциран плоскоклетъчен рак. лекарят ми обясни, че трябва незабавно да ми бъде направена "голяма" операция, при която да се отстрани и матката.
Не мога да ви опиша как се чувствам. Странното е, че ме ужасява не толкова думата "рак", колкото фактът, че няма да имам деца - на 30 съм и много искам дечица - затова и тръгнах по лекари, тъй като не се получаваше.
Моля ви, ако някой е минал по моя път, нека сподели! Не зная съм кой лекар да се насоча - мога да бъда оперирана от д-р Славчев, който е едно от светилата, доколкото разбрах от информацията тук във форума, но много ми се иска да съм сигурна, че няма просто да режат, без да е необходимо.
Момичета, много разчитам на помощ от ваша страна, дано споделите!
Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 074
Единственото, което ми дойде на ума е, да ти кажа да дойдеш в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403633.0
Там има две-три момичета с тази диагноза.
Лично аз бих ти дала съвета да се довериш на лекарите, защото не е шега работата.
Избора д-р Славчев ми се струва много добър.
 

# 2
  • Мнения: 26
Благодаря ти, Хули!

# 3
Имам същата диагноза - поставиха ми я преди 7 години. Оперира ме доцент Мария Попова в V градска болница - София. Там има отделение по онкогинекология. Операцията беше перфектна. Нещата сега са нормални въпреки последвалата лъчетерапия, която правих в Стара Загора, а там е по-добре да не попада човек. Направете си първо тумор маркер в Биомед - на Позитано. И не отлагайте операцията - това е рак при който има много добри резултати след лечение. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт