Моля за вашите съвети

  • 2 143
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте момичета.Моят "проблем" е следният.От 4 години със съпруга ми правим опити,но уви резултат няма  Cry.Ходихме по изследвания,по доктори и уж всичко е Ок а нищо нестава.Моля ви дайте ми съвет какво да правя,ще се побъркам вече. Sad

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
4 години без резултат а всичко е ок?
Следиш ли овуто,мериш ли БТ?
Какво правиш? newsm78

# 2
  • Мнения: 629
Какви изследвания и при кои доктори?

# 3
  • Мнения: 31
Изследванията,които направихме са:спермограма на мъжа ми и всичко е ок според докторите,моите са:естрадиол,прогестерон,LH,FSH.Имам редовен МЦ,имам Ову на 12-13 ден.За съжаление обиколих всички русенски лекари и според всички всичко е ОК,а резултата е Cry.Незнам вече какво да правя. Praynig

# 4
  • Мнения: 568
А проходимост на тръби? Имунологични и гинетични изследвания? Като гледам и от хормоните не са изследвани всичките...

Не си губи времето с обикновени доктори, а отиди в клиника по стерилитет! Там хората знаят къде да търсят проблема и не се примиряват с "ами всичко е ок" при условие, че бременност не настъпва...

# 5
  • Мнения: 97
Може би - проходимост на тръбите и хормоните за гуша, пролактин, също кръвна захар. Четири години е много, по-добре да се обърнете към д-р от клиника по стерилитет. Успех!

# 6
  • Мнения: 31
И аз от известно време се замислям за проходимостта на тръбите,но вече ми е писнало да ходя по доктори и всеки да казва всичко е наред,а резултат няма.Да така ще направя,благодаря ви момичета за съветите.Ще потърся клиника в която наистина ще могат да ми помогнат.

# 7
  • Мнения: 491
 Направете  останалите изследвания в клиника по стерилитет .Успех

# 8
  • Мнения: 1 131
Само да попитам,ползваш ли тестове за овулация или съдиш,че си в овулация по други симптоми?
Питам,защото и ние пробвахме много,и в първия месец(миналия месец),в който ползвах тестове установих,че съм с много ранна овулация.В момента съм бременна в 4 г.с благодарение на ову тестовете.

# 9
  • Мнения: 31
Да в продължение на 6 месеца правих тестовете за Ову,а относно изследванията наистина ще ги направя в клиника,защото тези които сме правили досега са били се в държавна болница.Но като се замисля дали може Овуто да си промени датите в смисал да не настъпва сега на 12-13 ден,а по-рано или по-късно. newsm78

# 10
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
.Но като се замисля дали може Овуто да си промени датите в смисал да не настъпва сега на 12-13 ден,а по-рано или по-късно. newsm78
Може да.Затова са тестовете за ову.

# 11
  • Мнения: 158
Тестовете за ову не винаги са гаранция, че има ову.
При мен два месеца ову тестовете ми отчитаха ову,
графиката ми беше двуфазна, но като ходих на фоликулометрия
се установи, че имам луф синдром.(фоликула нараства, но не се пука)
Така че за да си сигурна, че имаш ову направи три месеца фоликулометрия.

# 12
  • Мнения: 1 334
Спермограмата в клиника по стерилитет ли е правена и преди колко време?

# 13
  • София
  • Мнения: 5 255

Защо не отидеш в някоя Софийска клиника например за една консултация. Какви изследвания да пуснете
и какво да направите. Сигурно и във Варна има добри  Rolling Eyes Не е възможно 4 години опити и без резултат  Thinking

# 14
  • Мнения: 31
Изсладванията са правени в държавна болница,защото според докторите при които сме ходили са ни насочвали на там.Нчмало значение каде ще се направят,а какъв ще е резултата от тях.

Общи условия

Активация на акаунт