Притежатели на апартамент в YOVILLE

  • 2 202
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Има ли и други да си имат апартамент : http://www.yoville.com
Ако има давайте да разменяме идей и обзавеждане , а също и регистраций Simple Smile))

# 1
  • Мнения: 54
Сега го отворих, стори ми се забавно. Дай малко обяснения как се играе накратко. Всеки ден се ходи на работа или? Кога идва печалбата, това нещо не го схванах и след колко време може пак да се ходи на работа. Какво трябва да даваме на човечето - храна, социален живот, сън?

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 15:27 от Lamma

# 2
  • Мнения: 1 425
Да много е интересно поне на мен Simple Smile))) Аз за сега съм открила няколко неща за печелене на коинс, за да си обзавеждаш апартамента. Колкото повече приятели от фейсбук имаш който имат акаунт, толкова повече печелиш във фабриката. Ако искаш пиши ми е-маила си с който си регистрирана във фейсбук и ще те добавя в листата си и ти мен в твоята. Псвен това, всеки ден можеш да обикаляш приятелите си и да ги целуваш по веднъж и ти дава 5-10 коинс от всеки. Можеш да излизаш пред сградата на апартаментите и да играеш игри с други потребители. При печалба вземаш 10 коинс, при равен 5. Така на ден можеш да си докараш още 200 коинс. Освен товва, като шракнеш върху другия потребител има опция: Budyy list добавяш го. Колкото повече такива имаш, толкова по добре. Веднъж на ден отиваш в главния сайт: http://www.yoville.com и от там в profil и автоматично започват да ти се отварят апартаментите на всички, който са ти в Budyy list и от там печелиш или по 5 коинс или подарък, който можеш после да ползваш или да подаряваш, за да си вдигаш рейтинга.
Също можеш да посещаваш апартаментите на другите и да гласуваш за всичките им стаи и да им оставяш съобщения и те да гласуват за теб. Някой от много напредлналите са много добрички и ти пращат и подаръци Simple Smile
Ако се сетя още нещо ще пиша.
А сетих се  Mr. Green За мебелите и за всички обзавеждания, дрехи , цветя и животни има магазини, от които си ги купуваш.
Приятна игра Simple Smile

# 3
  • Мнения: 104
здравей, аз имам апартамент в йовил, ако искаш да се посетим взаимно.аз там съм villy. не знам обаче как ще се намерим там  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 425
Ако искаш ми пиши на ЛС е-маила си и аз ще те добавя  в листата си във фейсбук. Така аз ще се появя в твоята листа с приятели и ти в моята. И така ще пе4елим по повече коинс на ден, като се посещаваме.

# 5
  • Мнения: 54
Естрела, аз се отказвам от играта. Аз дори нямах фейсбуук, а за да се напредва явно трябват повечко приятели, пък и съм в сесия. Иначе може да ти пиша на ЛС, ако искаш моя мейл да трупаш ти точки, ако може така без аз да влизам.

# 6
  • Мнения: 133
Аз играя от известно време..имам и къща вече...
Yoville е мания обаче, внимавайте  Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 1 425
Аз играя от известно време..имам и къща вече...
Yoville е мания обаче, внимавайте  Twisted Evil

Мания....  Mr. Green Ела във зоото да видиш какво става  Mr. Green  http://cvetem.mondozoo.com
Аз много харесвам такива маняшки игри.

# 8
  • Мнения: 1
Аз тъкмо си купих къща от 25 хил и сега я обзавеждам.
Единствено като допулнение на ESTRELA е, че примерно правя събирания макс срещу подарък и печелиш разни айтеми като макснеш други и ако не ги ползваш ги продаваш, което си е пак печалба, но си е доста малка за времето, което отива. И все пак за някой по скучен неделен следобед  Laughing
Във Фен страницата на йовил има много хора, които искат адване за повече крю и можете да натрупате, ако нямате достатъчно приятели, но да се има предвид, че ви стават приятели и във фейсбук/майспасе и аз лично избягвам съвсем непознати хора да адвам.

Общи условия

Активация на акаунт