Мъжът ми ме ревнува

  • 6 338
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Женени сме от 5 години. Всичко вървеше добре, но след като ми изтече второто майчинство и се върнах на работа той започна без повод да ревнува. Гворихме по този въпрос но като че ли без резултат. Моля посъветвайте ме как да постъпя за да спре с тази безумна ревност

# 1
  • Мнения: 2 153
Те всички мъже ревнуват малко, или много...Когато е  в някакви граници според мен дори е хубаво!

# 2
  • Мнения: 7 723
Напусни. Започни нова работа.
...в някой шивашки цех (примерно), там са само жени... Thinking

# 3
  • Мнения: 1
Как да започна в цех като не мога да шия, пък и заплащането е едно. Защо тогава учих толкова

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и как така след 5 години се сети да ревнува?
нещо го е провокирало.

# 5
  • Мнения: 7 723
Как да започна в цех като не мога да шия, пък и заплащането е едно. Защо тогава учих толкова
Не е задължително. Може и да гладиш,....или да шиеш копчета.... Thinking
А защо му даваш поводи да ревнува?

# 6
  • Мнения: 7 474
Може и да е гузен... Whistling

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

изчакай малко де, поне до 2-ра страница да идем.

# 8
  • Мнения: 1 796
Говори с него,и аз смятам че щом чак сега е започнал да ревнува нещо го е провокирало.

# 9
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Говори с него,и аз смятам че щом чак сега е започнал да ревнува нещо го е провокирало.
Какво го е провокирало?
5 години си е седяла вкъщи и е гледала деца - сега отива на работа и той започва да ревнува.....доста мъже са така, за съжаление Tired

# 10
  • Мнения: 7 947
Аз пък бих се усъмнила, ако моя не ме ревнува, поне мъничко, за да ми гъделичка егото най-малкото. Пък и когато има силни чувства - ревността си е нормална, а нейната липса би ми и зглеждала като незаинтересованост Peace

# 11
  • Перник
  • Мнения: 396
Говори с него,и аз смятам че щом чак сега е започнал да ревнува нещо го е провокирало.
Какво го е провокирало?
5 години си е седяла вкъщи и е гледала деца - сега отива на работа и той започва да ревнува.....доста мъже са така, за съжаление Tired

И аз съм на това мнение. За 5 години той е свикнал, чме жената си е в къщи, с децата, знае, че е изчистено, сготвено. И изведнъж започва работа. Сутрин излиза рано, вечер се налага половин час да остане до по-късно на работа. Той започва да се чуди, защо ли. Прибира се, жена му я няма, няма сготвено ядене. И той осъзнава, че тя има вече и други приоритети. И може би по този начин се чувства застрашен. Доскорошната му хармония и уют са изчезнали. Не смятам, че е задължително жената да дава поводи за ревнуване.
Мъжът ми е много добър човек. Не ме ревнува, засега. Но аз все още не ходя на работа. Ама като почна, знам ли...

# 12
  • Мнения: 2 448
И какъв е проблема, какво толкова прави в израз на тази безумна ревност - тормози ли те, бие ли те? От какво точно е оплакването ти?  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 388
Ревността му вероятно е свързана с това, което той прави на работното си място.

(Само предположение. )

# 14
  • Мнения: 7 947
Ревността му вероятно е свързана с това, което той прави на работното си място.

(Само предположение. )
глупости.

Общи условия

Активация на акаунт