колики и чай Хип

  • 5 269
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Малката от няколко дена и се появиха коликите които засега не са болезнени (съдя по това че няма истеричен плач а само мрънка и се свива).Педито ми изписа капки еспумизан и хип чай,капките я успокояват но си мисля дали да не й взема и чайчето .Вие как ще ме посъветвате имали ефект от него ,и не е ли малка още за чай?

# 1
  • Мнения: 41
Здравей. На нас също ни бяха предписали Еспумизан, Саб Симплекс и чай на ХИП. Хубаво е да даваш чайче, няма да сбъркаш /има чай за 1 месец/. Ние сменихме капките с Ентерокинд, но те са хомеопатични. Имаше ефект.

# 2
  • Мнения: 41
Сетих се, че можеш да вземеш от аптеката и семена от копър и да й правиш пресен чай, като ги превариш, вмесно гранулирания чай на ХИП.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз давах чайчето на ХИП, но не мога да кажа имаше ли ефект.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Чаят със сигурност не върши никаква работа, капките поне малко успокояват временно.Няма да му навреди на бебето, но имаше един български чай за колики, който имаше временно действие при сина ми.Мисля, че Бебезан се казваше, но нека някой друг да го потвърди.Според мен е по-концентриран, много по-евтин и не е подсладен за разлика от Хип.

# 5
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Незнам дали ще ви помогне чая на Хип, но знам че със сигурност няма да ви навреди. Мисля че на него пишеше че е подходящ за бебета над 1 седмица.
Аз съм давала инфакол+чая на Хип.
Българския наистина е Бебезан и е на пакетчета давала съм го на голямата дъщеря.

# 6
  • Мнения: 2 013
Вземи си чайчето и опитай,няма да навреди...
Ние все още си пием чайчета на Хипп,защото не сме много по водата.
За колики сме ползвали Саб Симплекс,мисля,че са добри,но дъщеря ми беше с много леки колики.

# 7
  • Мнения: 2 131
Давала съм чая на Хип, но, честно казано, не мога да преценя доколко действаше. На Алекс му харесваше и доста време го пи, после му взех пак на Хип - за успокояване и удължаване на съня.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 306
И чай на Хип давах, и правех други чайове - резутатът беше нулев. Но не пречи. Той е вкусен и освен да помогне, друго няма какво да стане.

# 9
  • София
  • Мнения: 44 024
Въобще не действаше при нас...нито чая, нито капките.

# 10
  • Мнения: 41
При момчетата коликите са много по-силни от момичетата Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
при нас чайчетата нямаха никакъв ефект.Както и капките Еспумизан се оказаха с доста по-слаб ефект от Инфакол,въпреки,че по състав са едни и същи (съдържат симетикон),процента на активната съставка пак е еднаква,но Еспумизан не ми свърши работа.
 Вече малко по-малко взеха да отшумяват коликите,и напук на тъпите сестри,които ме уверяваха в болницата,че е рано и невъзможно детето ми да има колики на 5-тият ден,малкият си беше с колики.

# 12
  • Мнения: 41
Една приятелка ми похвали следното CUCCIOLO DOLCE NANA каза, че е много доволна

# 13
  • София
  • Мнения: 44 024
При момчетата коликите са много по-силни от момичетата Peace

това са легенди.....

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Никаква работа не върши този чай  Tired Има едни хомеопатични хапченца за колики,чувала съм много добри отзиви за тях,само че сега не мога да се сетя за името им.Потърси в нета,или по-добре се посъветвай с хомеопат  Peace При нас Еспумизана и Инфакола ни запичаше  Confused и накрая ги спрях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт