Мили мами, помогнете ми!

  • 1 408
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Дъщеря ми има възпаление в ухото, водихме я на уж специалист УНГ и 2 пъти казва различни неща, това, което ме обезпокои е, че каза, че има спукано тъпанче и "източи" едно шишенце гной (по неговите думи) от ухото й. Трябва ми специалист УНГ в София, за да я заведа на преглед. Благодаря ви предварително!

# 1
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
В София специалистите УНГ са в ИСУЛ, но не познавам никого, само съм чувала добри отзиви.

Персонално бих препоръчала проф. Бенчев, завеждащ клиника УНГ в МВР болница като много добър и точен диагностик!

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз бих препоръчала Френгов в Транспортна болница или д-р Огнян Попов във Военна болница.

Можеш да видиш и в Здравния справочник. Там си има отделна тема с отзиви за много УНГ доктори в София.
Ето я темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4366.0;topicseen

# 3
  • Мнения: 3
Благодаря ви!   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 893
Професор Кунчо Кунев е невероятен. Аз имах проблеми с ушите,бях стигнала почти до загуба на слуха и никой не откри какво ми е ,лекуваха ме с АБ за отит,а се оказа съвсем друго. Професорът ме оперира преди 15 години и до сега нямам никакви проблеми. Ако желаеш,ще потърся координатите му. Последно ходих при него преди 2 години,но в частния му кабинет. Иначе ,когато ме оперира,работеше в ИСУЛ,може би още е там.

# 5
  • Мнения: 2 005
Не съм от София и не мога за съжаление да ти помогна , миличка  Sad Пожелавам да не е нещо сериозно и скорошно оздравяване   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 5 074
Д-р Олевинов !

Общи условия

Активация на акаунт