Как така?

  • 2 453
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте момичета Simple Smile Бременна съм в 8 г.с. Днес бях на втория си преглед на ехограф слава на Бога всичко е наред Grinning Както и първия път така и сега си взех снимчица от ехографа, но сега като ги гледам двете снимки съм леко озадачена, защото на едната снимка в 5г.с. ембриончето е от едната страна, а сега на снимката в 8 г.с. е от другата страна Thinking или така като се загледам по-скоро в средата newsm78
Та мили момичета това доста ме озадачи и Ви моля ако на някоя от Вас и е направило впечатление подобно нещо и има обяснение за същото нека отговори Simple Smile
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 9 814
Зависи от коя страна е фокусирана снимката. Когато снимаш нещо може да позиционираш така фотоапарата, че да бъде и в ляво, и в дясно, и в средата.

# 2
  • Мнения: 8 999
Нищо не разбрах - от едната страна на кое и от другата страна на какво? Ми то ембриончето си плува и си се мести непрекъснато. Като стане по-едричко, вече не може да се движи така свободно и по-скоро си стои свитичко на едно място.

# 3
  • Мнения: 27
Благодаря то Франческа  Simple Smile
Ама как така никой ли друг няма мнение по въпроса?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
Бебето нали не е изпаднало от снимката??? Г.с. нали не стават по-малко??? Честито - ще имаш бебе!!!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 131
Здравейте момичета Simple Smile Бременна съм в 8 г.с. Днес бях на втория си преглед на ехограф слава на Бога всичко е наред Grinning Както и първия път така и сега си взех снимчица от ехографа, но сега като ги гледам двете снимки съм леко озадачена, защото на едната снимка в 5г.с. ембриончето е от едната страна, а сега на снимката в 8 г.с. е от другата страна Thinking или така като се загледам по-скоро в средата newsm78
Та мили момичета това доста ме озадачи и Ви моля ако на някоя от Вас и е направило впечатление подобно нещо и има обяснение за същото нека отговори Simple Smile
Благодаря предварително.


От едната страна на кое?Говориш за матката или...???

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Спокойно , едва ли има място за притеснения, снима ли са
от различна позиция ембриончето.

# 7
  • България
  • Мнения: 757
Това да не ти е кахър!Грижи се за себе си и бебо-това ти е важно,а не от коя страна се показва на снимката!Леко бременеене Peace

# 8
  • Мнения: 1 796
И аз в началото бях забелязала същото и ми казаха,че ембриончето е закрепено за стената на матката и си се движи по нея.Не знам дали това е точното обяснение,но така ми беше казано.Лека бременност!!!

# 9
  • Мнения: 753
От едната страна на кое? Снимките се правят от различна позиция и зависи как  и от коя страна е поставен трансдюсера на ехографа?
Ако имаше нещо притеснително лекаря щеше да ти каже.Споко!

# 10
  • Мнения: 109
Ако отсега изпадаш в подобни паранои,незнам как ще я караш до края.Не се вманиачавай толкова и се радвай на бременността си  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 4 585
Щом са ти казали, че всичко е наред, за какво се притесняваш?!
Лека бременност!

# 12
  • Мнения: 93
честито и лека бременност и живо и здраво бебче накрая Peace

# 13
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Честито и лека бременност!Споко няма страшно. Peace

# 14
  • Мнения: 645
Снимали са те от различни позиции,а и ембриончето се движи,не се притеснявай излишно и не вманиачавай толкова Hug,лека бременност

Общи условия

Активация на акаунт