Малинов сироп

  • 3 831
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
  chefТоку що сварих малинов сироп по рецепта от последния брой на Good Food.Стана по-хубав от представата  ми дори.Бързам да ви го похваля.Идеален е за горещините с малко лед.       Ето и рецептата:1/2 килограм малини;1 портокал нарязан на кръгчета;1 лимон нарязан на кръгчета;300гр. кристална захар.1/2 литър вода.Всичко се вари в тенджере за 10 минути и се прецежда.Разрежда се с вода или сода на вкус.                             

# 1
  • Мнения: 2 110
Супер рецепта ! Аз обожавам малинови напитки !

 Peace Flutter

# 2
  • Мнения: 1 798
Много свежо Crazy и аз благодаря  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 505
О,благодаря 4е сподели,имах нуйда от някакво такова предложение аз,само 4акам хамака да ми го зака4и половинката на терасата и едно сироп4е като си сваря...

# 4
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Мерсаж за сиропчето,звучи много хубаво Party

# 5
  • Мнения: 229
портокала и лимона с корите ли ги слагаш?

# 6
  • Мнения: 930
много подходящо за сезона Peace

# 7
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ще изчакам да станат малините на баща ми и да пробвам този сироп.

# 8
  • Мнения: 93
  chefТоку що сварих малинов сироп по рецепта от последния брой на Good Food.Стана по-хубав от представата  ми дори.Бързам да ви го похваля.Идеален е за горещините с малко лед.       Ето и рецептата:1/2 килограм малини;1 портокал нарязан на кръгчета;1 лимон нарязан на кръгчета;300гр. кристална захар.1/2 литър вода.Всичко се вари в тенджере за 10 минути и се прецежда.Разрежда се с вода или сода на вкус.                             
мм това звучи добре...трябва да се пробва Naughty

# 9
  • България
  • Мнения: 430
Aз правя същия сироп със всякакви плодове , вместо захар слагам мед.

# 10
  • Мнения: 952
Ау страхотна рецепта!
Ще се пробва в жегите.  Wink
mam4e didi 33 - благодаря, че я сподели   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт