Аеро концепт инженеринг

  • 4 876
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
***Понеже ядът ми поотмина  Rolling Eyes, перефразирам темата на:
Ползвали ли сте досега услугите на тази фирма за монтаж/сервиз или продажба на климатици и доволни ли сте??

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 20:57 от kafe

# 1
  • Мнения: 77
По тази причина - калпав монтаж препоръчвам на всичките си приятели да си купуват климатици не от Технополис, Денси, Техномаркет или т.н, а а от фирми, които специализирано се занимават с доставка, монтаж и поддръжка на климатична техника. Освен да ти кажа, че много съжалявам, не знам какво друго да ти пиша.. и като дойдат да го оправят отново им кажи да го вакумират добре и да го заредят с фреон, според сезона, за да не ти се налага след година 2 да купуваш нов компресор!

# 2
  • Мнения: 2 631
По тази причина - калпав монтаж препоръчвам на всичките си приятели да си купуват климатици не от Технополис, Денси, Техномаркет или т.н, а а от фирми, които специализирано се занимават с доставка, монтаж и поддръжка на климатична техника. Освен да ти кажа, че много съжалявам, не знам какво друго да ти пиша.. и като дойдат да го оправят отново им кажи да го вакумират добре и да го заредят с фреон, според сезона, за да не ти се налага след година 2 да купуваш нов компресор!


Ами то е така... Евтиното излиза по-скъпо...  Tired
Аз даже не знам какво тече.... Вода ли е, какво е.... Цяяяяла нощ капеше!!!  Tired ooooh!

# 3
  • Мнения: 2
Мисля, че изказванията относно Аеро концепт инженеринг са доста крайни. Същата фирма  ни е монтирала на хотела 110 климатика, отделно е направила цялата вентилация на ресторант, SPA И т.н. момчетата са проесионалисти, така че това, което се е  случило с вас е просто прецедент. Ама по тия форуми всички само се оплакват, то един доволен човек не съм срещнала. Също така за пояснение на по-долните коментари искам да уточня, че фирмата се занимава именно с  доставка, монтаж и поддръжка на климатична техника.
Много сте смели тук, само нареждате хората. Малоумна работа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 4
  • Мнения: 868
Мисля, че изказванията относно Аеро концепт инженеринг са доста крайни. Същата фирма  ни е монтирала на хотела 110 климатика, отделно е направила цялата вентилация на ресторант, SPA И т.н. момчетата са проесионалисти, така че това, което се е  случило с вас е просто прецедент. Ама по тия форуми всички само се оплакват, то един доволен човек не съм срещнала. Също така за пояснение на по-долните коментари искам да уточня, че фирмата се занимава именно с  доставка, монтаж и поддръжка на климатична техника.
Много сте смели тук, само нареждате хората. Малоумна работа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Да много сме смели, за да предпазим хората от некадърници.Писнало ми е от некоректни и нагли хора.Как няма да ви изпратят най-добрите монтажници при положение, че сте им дали 110 климатика и прочие ,,бял хляб,, в ръцете.
За един климатик какво да се хабят.


# 5
  • Мнения: 5 173
Глезла, ти секретарката ли си им?
За такъв род трехника, се бяха от Техно... като дявол от тамян.

# 6
  • Мнения: 2 631
Дали работата ще е малоумна и за теб да искаш да се оплачеш (или просто да споделиш), когато ти съсипят ремонтните дейности на 2 стаи и не спират да ти правят дупки, защото не могат да намерят причина за теча???  Tired
Първия ден за малко да ми изгорят компа, телевизора и куп други уреди, заради теча ТОЧНО върху контакта!  ooooh!

Може и прецедент да е, ок.... 9така казват и от офиса им)... Ще ми мине, когато всичко се оправи. Обаче това е трицифрена сума пари и аз не си я вадя всеки ден от джоба, за да правя густото на някой... 3 дена стаята ми е бардак и прашоляк... 3 дена не мога да се наспя, за да гледам откъде капе и къде ще почне да капе...  ooooh! Сега и с майка ми се изпокарах заради дупкуте в кухнята... Защото не съм чула на никой мой познат досега да са му надупчили стените като гевгир.
В крайна сметка азтова има закон за защита на потребителите, затова има медии, затова има и форуми. За да може като не може да ни предпази държавата, да се пазим сами!
А и да ти кажа, ако в сайта си имаха място за похвали и оплаквания, щях да го напиша този пост там  Crazy, не тук...  Peace
 Peace


Поне са коректни по отношение на това, че като ги викнеш и идват...  Mr. Green


Glezlata, разкрита си!!!  Mr. Green

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 20:41 от kafe

# 7
  • Мнения: 1 919
glezlata  честита ти регистрация.......
kafe    Confused дано бързо оправят всичко ooooh!

# 8
  • Мнения: 5 173
Кафе, поне ще се проветрявате добре Wink .
1 мой колега се оплакваше, че им надупчили стената, но имаха само 1 излишна дупка.

# 9
  • Мнения: 2 631
Кафе, поне ще се проветрявате добре Wink .
1 мой колега се оплакваше, че им надупчили стената, но имаха само 1 излишна дупка.

 Joy

# 10
  • Мнения: 2 631
По темата....
Засега не течем  Joy
Новото е: спукано оригинално гофре във вътрешното тяло... Дано наистина да е било това  Praynig Смениха ми го.
Наистина се отнесоха коректно към проблема, всички ми се изредиха  hahaha  bowuu
Както казах, за това заслужават уважение - за посещенията Wink

Лека и безаварийна вечер на всички засегнати и незасегнати страни по темата   bouquet

# 11
  • Мнения: 8
Здравейте , тази фирма аз само мога да препоръчам . У нас всичко мина толкова добре че дори майка ми им остави бакшиш. Ами то почти нямаше за чистене след тях, но всички знаем че понякога стават и кофти ситуации като при теб “kafe“ , аз лично съм много доволна. Дано всичко вече да се е оправило при теб и най – накрая да се нарадваш на климатика си в тези жеги Grinning

# 12
  • Мнения: 2 631
Ами то нали не е на хубаво човек да се радва предварително  Crazy, но тази нощ нямаше и една капка (аз по навик си се събудих посред нощ да ходя да пипам пода  smile3538), сега пак пуснах климатикОТ за малко, за да го видим....
Ииииии, се разбрахме с момчетата да им се обадя дори и да не тече, беки се почерпят, че са се отървали от мен  Joy
Дано не се стреснат като им звънна Praynig

 Hug  bouquet Hug

# 13
  • Мнения: 5 173
Дано не се стреснат като им звънна Praynig
Хихи, дано.
А какъв е климатикът, само информативно питам?

# 14
  • Мнения: 2
Вероятно нещо  евтинко Laughing Twisted Evil Simple Smile  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт