Момичета имам нужда от помоща на майстор!

  • 2 449
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте.Взехме апартамент!Но започваме ремонт.Трябва ми някой който да ми свали тапетите само в ап.-2ст. е.В спалня,хол и кухня!Подайте ако знаете такъв.

# 1
  • Мнения: 4 651
За толкова малко работа се съмнявам да се навие някой .... ако не са лепени с C200 три ката един върху друг си е доста лесно занятие. Мокриш с валяк за боядисване и сваляш. Може да се наложи да намокриш два пъти, за да падат хубаво.

# 2
  • Мнения: 46 484
Майстор няма да се навие, общ работник ти трябва, но не се сещам в момента ...
Може би по обяви?

# 3
  • Мнения: 2 388
Майстор няма да се навие, общ работник ти трябва, но не се сещам в момента ...
Може би по обяви?

Да. Peace
Общ работник в извън работно време, например.

п.п. Сигурно авторката и е минала през ум идеята, ама все пак да питам. Защо не си ги свалите сами?

# 4
  • София
  • Мнения: 619
Ами защото мъжа ми работи през деня до 21.И трябва аз-а цял апартамент малко ще ми е трудничко!

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Ами защото мъжа ми работи през деня до 21.И трябва аз-а цял апартамент малко ще ми е трудничко!

Споко, ще се справиш  Wink Аз си ги свалих сама. Трудно е, докато му хванеш цаката  Mr. Green

# 6
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 960
Ами,мисля че няма проблем да се справиш и сама.При по-добро желание Peace

# 7
  • Мнения: 2 401
Ами защото мъжа ми работи през деня до 21.И трябва аз-а цял апартамент малко ще ми е трудничко!

И моя днеска цивреше, че трудничко щяло да бъде, та аз взех инициативата, ще ги махам лично.
Викате с валяче да ги намокря, а? А с едно пръскало за цветя няма ли да стане?

# 8
  • Мнения: 4 300
Става с пръскало. Свалях така в старата ни спалня, тапети върху латекс. Напръскваш стабилно, ама много стабилно, чакаш малко и ги мяташ.

# 9
  • Мнения: 2 388
С валяк ми се струва по - нетрудоемко.
( Ако пръскалото е това, което си представям )

# 10
Ами ,кво да ви кажа,кралска кръв тече в тези вени,може нокътче да се откъсне Sick
Слушай минзухар  сега,вземаш една кофа с вода ,по -добре хладка и една голяма гъба.И запова екшъна по стените.Падат си сами тапетите.Дано нямаш мокет на пода иначе е кофти Peace

# 11
  • Мнения: 589
 Да дойда аз да ги сваля...Колко плащаш?

# 12
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз си ги свалих сама, не е трудно  Grinning

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
има и специален препарат за сваляне, мацаш с валяка и после лесно, но си вземи една шпакла ...
3 стаи ... 4-5 часа

# 14
  • Мнения: 48
има обяви в интернет но ще ти излезе по скъпичко инъче аз сама с дете на 3 години си налепих тапетите в целия апартамент 3 стаи и коридор и боядисах всички тавани и балкона - слагах я да спи миналото лято в 9-9,30 и до 1-1,30 правих ремонти лепила съм сама тапети бавно става но нямах бърза работа - ако поканиш 3-4 приятели и предложиш пиене и хапване за един ден ще ги свалите с няколко пръскалки с вода всеки се въоражава пръскате стените и сваляте

Общи условия

Активация на акаунт