Какво ви липсваше най-много по време на бременността ?

  • 5 800
  • 186
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Интересно ми е какво е липсвало на всяка жена по време на бременността - неща, които сме имали или можели преди това и в този момент ни се е искало да си ги върнем - силна физическа активност, слаб силует, храни, напитки, цигари, секс, ограничения - каквото и да е и по каквито и да е причини.

На мен ми липсва това да мога да бягам и да се навеждам (едвам си правя педикюра) Rolling Eyes , ще добавя после като се сетя още ...

# 1
  • Мнения: 5 393
Нищо не ми липсваше честно казано. Радвах се на бременността си, беше доста лека и безпроблемна. Цигарите не ми липсваха, просто не ми се пушеше.  Алкохола също не ми липсваше- позволявах си по някоя и друга бира от време на време.  Съня ми си беше нормален. Навеждането не ми беше проблем, до края можех да клякам и да си връзвам връзките на обувките.

п.п.  Редактирам се- кола маската ми липсваше. Козметичката ми отказа след 4тия месец да ми я прави, беше я шубе.

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 11:16 от Мечо Пух

# 2
  • Мнения: 158
Най много ми липсваха лудите купони и спането по корем Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 111
О,да! Аз само по корем спях преди...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 004
На мен ми липсваше само спането по корем. Даже първата вечер в болницата ме беше яд, че не мога да се пльосна по корем. Иначе живота си ми беше както преди да забременея.

# 5
  • Мнения: 3 929
Имах една чудесна бременност, през която нищо не ми липсваше. Дори перфектната ми фигура не ми липсваше. Толкова добре се чувствах!

# 6
  • Мнения: 1 740
Спането по корем.

# 7
  • Мнения: 8 999
Липсваше ми единствено това, че не мога да легна по корем и да си опъна гърба. Страшно ме болеше заради неудобната поза при спане. Никога не спя по гръб или настрани, моят начин да си почина, е да се изтегна по корем.

# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 4 292
Липсваше ми комфорта да не съм бременна. Липсваше ми и кафето, от което се лиших, защото ми се гадеше от него.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 262
Водка с кола и цигарка  Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 23 080
Липсваше ми комфорта да не съм бременна.
Баш и при мен така, особено последните два месеца, които ми се сториха безкрайни.
Сексът.
Енергията.
И нормалното спане.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 064
Нищо не ми липсваше. Угаждах си, не съм се ограничавала особено в каквото и да било.

# 14
  • Мнения: 1 354
На мен ми липсваха някои неща като - кафето и цигарите (гадеше ми се от тях), секса (не ми даваха да правя) , спането по корем и педикюра, но за нищо не съжалявам, сега мога да правя последните 3 неща, а след като спра да кърмя и другите две. Въпреки всичко бях една щастлива бременна жена.

Общи условия

Активация на акаунт