Черен молив

  • 3 401
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
От коя марка сте най-доволни? Кой ще препоръчате? На горния, на долния или и на двата клепача го слагате?

# 1
  • Мнения: 671
Слагам и на двата клепача (понякога попрекалявам даже), обичам моливът да е мек и мазен. Засега съм най-доволна от този на IMPALA.

# 2
  • Мнения: 2
Слагам и на двата клепача   Simple Smile  доволна съм от IMPALA ,издържа ми цял ден без проблем  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 414
Споделете някое трикче-как си слагате молива на горния клепач,че аз не мога... Praynig

# 4
  • Мнения: 90
Споделете някое трикче-как си слагате молива на горния клепач,че аз не мога... Praynig
аз си слагам и на горния и на долния или само на долния. никога не слагам отвътре на окото.
отгоре и отдолу като слагам после го разнасям с апликатор, за да седи по-естествено. да няма ясно изразена линия от молива.
харесва ми как седи така.

# 5
  • Мнения: 428
И аз съм най-доволна от IMPALA. Слагам и на двата клепача, като на горния слагам дебела контурна черата до средата на клепача и после с апликатор за сенки разнасям. Толкова, колкото искам да е тъмно. Става страхотно.  Peace Занимавам се професионално с поставяне на грим и често ползвам този трик (така да го нарека).

П.С. violet@ ме изпревари за секунди и виждам, че е написала почти същото. Наистина става страхотно.  Grinning

# 6
  • Мнения: 90
И аз съм най-доволна от IMPALA. Слагам и на двата клепача, като на горния слагам дебела контурна черата до средата на клепача и после с апликатор за сенки разнасям. Толкова, колкото искам да е тъмно. Става страхотно.  Peace Занимавам се професионално с поставяне на грим и често ползвам този трик (така да го нарека).

П.С. violet@ ме изпревари за секунди и виждам, че е написала почти същото. Наистина става страхотно.  Grinning
значи моливът на Импала е подходящ за такъв вид поставяне на молива, така ли? Не е нито много твърд, нито много мек?

# 7
  • София
  • Мнения: 74
Последно взех на Radiant, доволна съм, а в комбинация с Guerlain Khol e чудна работа ...  Mr. Green  Peace
Аз също често си правя опушени очите, както описват мацките по - нагоре.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 669
На Манхатън и Импала съм в момента
Слагам си черен молив от 15г. предимно на горния клепач, и в основата на миглите на долния но много малко
Първия не го остря много,а втория напротив правя го тъъътичък и с него само оформям издължената извивка като котешки очи
На финал фиксирам с малко сенки с четчица ,да не се размазва и да се слее плавно със сенките...

# 9
  • Мнения: 2 388
ЛАНКОМ.
Слагам на горния клепач и "вътре" на долния. По принцип си правя опушен грим, като наситеността му зависи от повода и часовия пояс, в който ще излизам. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 414
Цената на Ланком  беше към 30 лева,нали?

# 11
  • Мнения: 141
L'oreal infallible- супер е, стои, докато не го махнеш специално, нанася се много лесно, има такова като гумичка, която изтрива където си сгрешил и си има и вградена остилка  Wink

не знам тук обаче дали го има, защото си го взех от ибей  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 2 388
Цената на Ланком  беше към 30 лева,нали?

Никога не съм си купувала отделно, затова не знам. Blush
Винаги ми върви в комлект със спиралата, както и дегримьор. Бонус, дет`  се вика. Mr. Green

Обаче съм много доволна.

# 13
  • Мнения: 3 641
Този на Лореал звучи добре,но май не съм виждала тук Rolling Eyes
Ползва мна Буржоа и съм много доволна за сега.Поставям и на двата клепача, като на долния по-плътна линия слагам

# 14
  • Мнения: 90
L'oreal infallible- супер е, стои, докато не го махнеш специално, нанася се много лесно, има такова като гумичка, която изтрива където си сгрешил и си има и вградена остилка  Wink

не знам тук обаче дали го има, защото си го взех от ибей  Rolling Eyes
това, което казваш че е като гумичка не е ли апликатор, с който да се разнася молива, а не гума. защото аз поне за вариант с гума не съм чувала. виж с такъв апликатор накрая имат вече много марки.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт