Какво ползвате по време на цикъл?

  • 6 617
  • 82
  •   1
Отговори

Анкета

Какво ползвате по време на цикъл?

Опции:

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Въпросът ми е породен от малко несигурния въпрос на козметичката дали съм с тампон, като съм отишла за кола маска. Зачудих се какво най-вече ползват жените през деликатния период на месеца.

Какви хигиенни материали ползвате по време на цикъл? Имам предвид основно какви, т.е. най-често?

Денем ползвам тампон + тънка превръзка (за всеки случай), нощем - памук + тънка превръзка, заради СТШ (синдром на токсичен шок, заради който не се препоръчва носене на тампона повече от 4 часа), а само с превръзка се събуждам омазана до ушите, бляк. В последните 1-2 дена от цикъла съм само с тънка превръзка.

Изброих основните варианти, за които се сетих...ако има други, допълвайте ме Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 596
Аз ползвам само превръзки. Никога не съм се омазвала.

# 2
  • Мнения: 9 063
Превръзка, защото съм алергична към тампони Confused

# 3
  • Мнения: 4 298
През деня само с тампони, превръзките ме протриват и са ми гадни. Вечер не си слагам нищо или тънка превръзка, за всеки случай. Но при мен няма "нощни изпълнения" .

# 4
  • Мнения: 539
Ползвам превръзки. Тампони - само в краен случай.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Само тампонади, с превръзка се изнервям, много ми е кофти да усещам, че ми тече нещо си и да се чудя дали няма да се получи гаф, според изобилието течност... Блях. Тампон и понякога евридейки към края на цикъла.
Въпрос на навик са тия работи. Който както е свикнал.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 626
През деня тампони, вечер превръзка от нощните, към края ежедневни.

# 7
  • Мнения: 806
Ползвам превръзки. Тампони - само в краен случай.
И аз така Blush

# 8
  • Мнения: 6 315
Денем ползвам тампон, нощем - превръзка.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Ползвам превръзки. Тампони - само в краен случай.
И аз така Blush

И аз;)

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз само превръзки. Тампоните са ми много неприятни. Моето лично мнение е, че някак си не са особено хигиенични като задържат кръвта вътре в организма, но пак подчертавам това е мое мнение и никого не задължавам с него.

# 11
И аз само превръзки. Тампоните са ми много неприятни. Моето лично мнение е, че някак си не са особено хигиенични като задържат кръвта вътре в организма, но пак подчертавам това е мое мнение и никого не задължавам с него.

 newsm10 newsm10 newsm10

тампони само в краен случай, ако съм на плаж!

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Бях голям фен на тампоните, докато един път не се скъса връвчицата Embarassed. Сега ползвам само превръзки.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Превръзки, само дневни.
Тампони в краен случай или плаж.
Последния ден от цикъла, минавам само с евредейка.

# 14
  • Мнения: 3 932
И аз само превръзки. Тампоните са ми много неприятни. Моето лично мнение е, че някак си не са особено хигиенични като задържат кръвта вътре в организма, но пак подчертавам това е мое мнение и никого не задължавам с него.

 newsm10 newsm10 newsm10

тампони само в краен случай, ако съм на плаж!

  superuu  superuu

Общи условия

Активация на акаунт