частни детски градини в русе

  • 5 569
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
мами от русе ,имате ли инфо за такива градини в града ни? Simple Smile  bouquet

# 1
  • Мнения: 510
Попитай и в Русенската тема в отчетни.
Известна ми е само една - тази в частно училище "Леонардо да Винчи" в парка.

# 2
  • Мнения: 68
мерси,6те попитам:)

# 3
  • Мнения: 14 133
И аз само за посочената от Чили ЧДГ знам, че съществува. Наистина е най-добре да питаш в нашата тема. Има една майка, чието детенце ходи там на градинка.  Wink

# 4
  • Мнения: 82
Може ли линче към темата, че нещо не я намирам...
А наистина ме интересува ЧДГ в Русе.

# 5
# 6
  • Мнения: 657
Днес говорих с една госпожа от градината за моята дъщеря.Утре в 10 имам среща да ми покаже базата.По телефона всичко звучи много добре, но ще видя на място.Има ли някой от пишещите мнение за детската градина?

Днес бях в  градината.Помещава се в сградата  на училището.Долу има 2 стаи.За занимания и храна и спалня с легла на два етажа.Хубаво е, с доста играчки и чисто.Имаше около 10 деца.Тъкмо като бях там имаха урок по английски.Попитах за храната - на кетъринг,меню съобразено с родителите, без тестени закуски за сутринта  и с леки десерти за обезд и за след обед.Ще видим след започване на годината  как ще е.

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 18:49 от nia7

# 7
  • Мнения: 82
Днес говорих с една госпожа от градината за моята дъщеря.Утре в 10 имам среща да ми покаже базата.По телефона всичко звучи много добре, но ще видя на място.Има ли някой от пишещите мнение за детската градина?

Днес бях в  градината.Помещава се в сградата  на училището.Долу има 2 стаи.За занимания и храна и спалня с легла на два етажа.Хубаво е, с доста играчки и чисто.Имаше около 10 деца.Тъкмо като бях там имаха урок по английски.Попитах за храната - на кетъринг,меню съобразено с родителите, без тестени закуски за сутринта  и с леки десерти за обезд и за след обед.Ще видим след започване на годината  как ще е.


Може ли малко повече подробности за коя градина става въпрос и къде се намира (точен адрес)

# 8
  • Мнения: 657
Тази, която е в парка.
http://www.psleonardo.com/index.php?option=com_content&view= … =62&Itemid=61
Имаш ли информация за друга такава в Русе?

Общи условия

Активация на акаунт