имам молба.... към някой от пирдоп

  • 710
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 288
здравейте  Simple Smile... пиша тук с молба! ако има някой, който да живее или да познава гр. пирдоп, нека са сподели къде се намира служба "вик", енергото, кметството... ?
сигурно бих се оправила и на място, предполагам, освен ако не се окаже, че градът е по-голям отколкото си мисля  Embarassed
моля ви, подскажете някакви идеи, да не стане така, че да пристигна там, разчитайки да ме упътят добри хора, а да се окаже, че ще ми трябва карта на града или пък да падне мрак, докато го намеря това водоснабдяване...
благодаря на всеки, който има инфо или пък знае сайт за подобна инфо, а може би и пирдопските мами да имат темичка.... само дето аз не я знам  ooooh! моля, подсказвайте....  Hug

# 1
  • Мнения: 671
Градът съвсем не е голям, а и се съмнявам някой да не те упъти. Бих ти обяснила, но съм адски зле с указанията и само ще те объркам още повече. Embarassed

# 2
  • Мнения: 288
благодаря ти за успокоителната новина  Laughing
ако знаеш, пиши ми поне един офис ли имат тези от вик-то или няколко? и дали е наблизо енергото, или както там се казва службата за плащане на ток? т.е. ако паркирам някъде, мога ли пеша да стигна от едното до другото място?
много ти благодаря за помоща, че хал хабер си нямам как е движение там, но ти може би си наясно и дано да се оправя и аз... то, че ще питам е повече от ясно... Peace
приятна вечер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт