Слънчева алергия и Авен

  • 966
  • 3
  •   1
Отговори
Пиша ви, защото съм страшно отчаяна. В последната 1 година кожата ми стана чувствителна и проблемна. Това го овладявах някак си, но сега като започна силното слънце проблемите ми се умножиха по 10.
Онзи ден ми се наложи да изляза сутринта, слънцето беше адски силно и като се прибрах кожата на лицето ме сърбеше. До вечерта цялото ми лице се покри с червени ситни пъпчици. Дразнят ме, сърбят.
Взех си Avene Cleanance Solaire SPF 30-50ml. Моля ви за вашето мнение относно крема. Той е с 30 фактор и е за акнеична кожа, но заслужава ли си ? + това ми подариха термална вода на Ла Роше и искам да знам как се ползва? По колко пъти и за какво точно служи?
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 13 621
Aз преди години имах ужасна слънчева алергия. Истината е, че нищо не ми помогна....взимах си и крем фактор 50 и пак кожата ме сърбеше зверски. Цели 7 години не се бях показвала на слънце ( само по лицето не ми се проявяваше алергията...)
След това започнах да ходя по малко на солариум и така алегрията изчезна. Опитай с този крем, но предполагам е много индивидуално и ако не ти помогне си вземи с най-високия възможен фактор!

# 2
  • София
  • Мнения: 5 939
Аз ползвам на Eucerin, 25 фактор е, но е специално за кожа със слънчева алергия и съм доволна.

# 3
  • Мнения: 72
Имала съм същия проблем преди 2 години. Тогава ме спаси Eucerin 20 или 25 фактор /не помня/ . Следващата година си взех Avene 15 фактор и нямам никакъв проблем. Мисля че този Avene, който си взела ще ти помогне. И много е важно да е с UVA и UVB защита едновременно.

Общи условия

Активация на акаунт