Гласувахте ли и защо?

  • 700
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
Момичета, свършихте ли тази работа? Аз лично-да, защото смятам че е важно!!!!!!!!!!
А вие?

# 1
  • Мнения: 822
Да. Важно е, но доста мислих преди да гласувам - просто, защото няма голям избор!

# 2
  • Мнения: 46 488
Гласувах. Защото е мое право и задължение.

Но бях на крачка да не гласувам, защото в двора на секцията ми една двойка беше решила, че е най-подходящото място докато единият гласува, другият да разхожда песа, пуснат, разбира се. Висях на слънце като ненормална, докато си тръгнат.

# 3
  • Мнения: 1 533
Момичета, свършихте ли тази работа? Аз лично-да, защото смятам че е важно!!!!!!!!!!
А вие?

какво не ти хареса в другите две теми по въпроса, че пусна нова?

# 4
  • София
  • Мнения: 12 051
Не, не гласувах. Не харесвам кандидатите, а ми омръзна да гласувам за по- малкото зло. Така че и да бях гласувала резултатът щеше да е същия- да бъдат избрани хора, които не харесвам.

# 5
  • Мнения: 91
Момичета, свършихте ли тази работа? Аз лично-да, защото смятам че е важно!!!!!!!!!!
А вие?

какво не ти хареса в другите две теми по въпроса, че пусна нова?
Просто не видях другите теми, съжалявам, ако се е получило натрупване

# 6
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Гласувах с отвращение.

# 7
  • Мнения: 194
Разбирасе, че не!

# 8
  • Мнения: 589
Не, не гласувах. Не харесвам кандидатите, а ми омръзна да гласувам за по- малкото зло. Така че и да бях гласувала резултатът щеше да е същия- да бъдат избрани хора, които не харесвам.
И аз така...

# 9
  • Мнения: 161
Разбира се, че гласувах . После ако не друго, поне ще имам моралното право да недоволствам, а който не е гласувал, после няма право да се оплаква, че не му харесва този и онзи депутат ( партия).

# 10
  • Мнения: 3 459
Не!
Все ми е тая кой ще се нагуши с пари и ще си клати краката!

Общи условия

Активация на акаунт