Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
момичета какво имате като първа помощ при дребни инциденти с дечицата, когато са навън по пясъци и градинки носители нещо с вас  Peace

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз лично не нося нищо. Ако мислиш че ти е необходимо, носи си аптечка, но на мен лично ми се струва прекалено  Rolling Eyes

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не нося, даже в къщи нямам Blush а си мислих от доста време да питам в аптеката...особено за рани ама да чукна на дърво не е имало инциденти за момента.
Запис да следя Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 262
Добре е да имаш кислородна вода, марля и лепенки, за промивка на раната и превръзка след това  Peace

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Аз лично не нося нищо. Ако мислиш че ти е необходимо, носи си аптечка, но на мен лично ми се струва прекалено  Rolling Eyes

естествено, че няма да помъкна пълно снаражение от мехлеми и т.н., просто най-най необходимото, че идея си нямам какво се прави с бебешки рани  ooooh! на моите никога не съм отдавала значение  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 6 713
Добре е да имаш кислородна вода, марля и лепенки, за промивка на раната и превръзка след това  Peace

А кислородната вода щипе нали? Имаше едно кафяво такова, какво му беше името, че не помня Embarassed - за него знам, че не щипе, а промива еднакво добре като кисл. вода?? newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 817
естествено, че няма да помъкна пълно снаражение от мехлеми и т.н., просто най-най необходимото, че идея си нямам какво се прави с бебешки рани  ooooh! на моите никога не съм отдавала значение  Mr. Green

Никой не говори за мехлеми. Попитай в аптека за аптечки и виж какво има вътре - нищо. Няма дори кислородна вода или риванол. За мехлеми да не говорим. Но можеш да сложиш вътре това от което мислиш че има нужда - марличка, бинт, анкерпласт, риванол, кислородна вода и т.н. За такива неща ти говоря

# 7
  • Мнения: 200
Нищо нямам, не съм се замисляла дори, но ще следя темата.

# 8
  • Мнения: 552
Вкъщи имам стерилни марлички и физиологичен разтвор.За мазило ползвам Витамерфен,то е точно за подобен тип наранявания.

# 9
  • Мнения: 395
за ухапване Фенистил, това винаги е с нас и лепенките

# 10
  • Мнения: 568
И аз не нося нищо.Преди време имах лепенки в чантата,но вече и това липсва.

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Нося в мен едно мехлемче от чаено дърво. Почти не ми се е налагало да го ползвам все още  Wink

# 12
  • Мнения: 2 521
И аз не нося нищо.Преди време имах лепенки в чантата,но вече и това липсва.
Същото е и при мен.Но миналото лято носех лепенки и едно кремче с ароматни масла за  бързо заздравяване на раните.Така и не се наложи да ги ползвам.Чувала съм че и олиото помагаше,ама май беше за синини newsm78

# 13
  • Мнения: 1 237
Гледам да имам поне лепенки,а когато не забравя си вземам с мен едно спрейче с алое,което е точно за ранички.Моята дъщеря е толкова спъната,че вече 3 поредни дни пада и си разбива коляното. Crazy

# 14
  • Мнения: 5 996
аз лично не съм носила,живеехме до детската площадка,и до нас имаше аптека.

Общи условия

Активация на акаунт