Отговори
  • Мнения: 3 892
Здравейте. Не открих тема за тази клиника точно, затова отварям нова. Ако все пак има някъде, моля да ме извините.
Интересувам се от вашите отзиви за клиника Medline clinic  в Пловдив. На моя приятел му предстои операция, която се водела за рутинна - отстраняване на подкожно мастно натрупване в областта на челото. Поради това, че е на лицето обаче все пак искаме да сме сигурни в специалиста, на който ще се довери. Преди време той пак си беше оперирал същото това натрупване, но с течение на времето (за 3-4 години) то отново се образува. Моля ако някой е ходил в тази клиника, дори по друг повод, да сподели какво е впечатлението му за лекарите, цените, изобщо.
Или ако някой е чувал за друго място където извършват подобни операции...

Предварително благодаря.

Ако е необходимо преместете темата

# 1
  • Мнения: 793
Една приятелка работеше там ,каза че като специалисти са добри,особено др.Енчев. Но отношението им към пациентите било малко странно.

# 2
Имам познати,които са си срагали там силикон и то не само на обичайното място.Доста доволни са като цяло

# 3
  • Мнения: 3 892
Една приятелка работеше там ,каза че като специалисти са добри,особено др.Енчев. Но отношението им към пациентите било малко странно.
Странно  newsm78 какво ще рече, Licho13? Грубо?

# 4
  • Мнения: 793
Ми...казвала ми е малко странни неща...Имало е една много пълна пациентка на клиниката ,която е била за липосукция...и докато е била в упойка лекарите са коментирали жената. Нещо от сорта как можело да се допусне да стане такова прасе,нямала мярка за ядене ,как можело такова грозна гледка...и от този род коментари. Но иначе с пациентите като разговаря се държат мило до колкото знам от нея. А най-важното е че като лекари са добри. Peace  Успех.

# 5
  • Мнения: 3 892
Ako e само това - пак добре. Те лекарите си коментират такива неща, то ясна работа. И те имат своите си пристрастия. (Иначе за дебелата жена... много да не знаят, че съм виждала как много пълни хора драстично отслабват и обратното - много слаби стават доста мощни малко по малко.Никой не е застрахован. Чак се ядосах сега)

Опасявам се, че тези са специализирани по-скоро в така модерните пластични намеси с цел разкрасяване. И не знам такива уж рутинни операции вършат ли ги добре. Разчитам на това, че поне белези няма да има точно защото са пластични хирурзи. Но не е само до това белег да няма, ами и да е изчистено добре.

Общи условия

Активация на акаунт