GET.bg - Въпрос за разминаване на стоката

  • 834
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 13
Много се извинявам,но може ли някой да ми отговори.Поръчах си от гет.бг парфщм.Забелязах,че има разлика в картинките
http://get.bg/catalog/popup_image.php?pID=22513&image=0    това е линк към гет.бг
   а това е оригинала
Разликата е в етикета -единия червен ,а другия бял.Днес очаквам куриери.
Въпросът ми е ,мога ли да разопаковам пратката и да се уверя,и ако е фалшива мога ли да я върна.Въобще може ли някой да ми помогне ?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 3 011
Моя мъж онзи ден поръ4а парфюм за подарък, всичко точно дойде си навреме, да ама опаковката му толкова зле изглеждаше, като нямаше нищо общо с картинката, аромата му отвратителен, казахме си 4е, всичко това е защото парфюма не е нов като аромат. Да ама върха беше, че баркода не съществува изобщо в сйта за проверка. Направихме рекламация, те опровергаха че парфюма  е менте, бил по разли4ен от картинката заради разфасовката- на сайта е от 50мл, нашият е 30мл и потвърдиха с цялата си наглост цифрите на въпросния бар код и това е.... Та така рожденника остана без подарък, а ние сме с един боклук пове4е и набутани  с пари, защото същият можехме да си го купим за 12лв от пазара  Sad

Определено ме изгубиха като клиент, ще предпо4итам да поръ4вам от чужди сайтове  Crossing Arms

# 2
  • Варна
  • Мнения: 13


Виж как изглежда само......Ужасно явно е.....Това вече на нищо не прилича

# 3
  • София
  • Мнения: 480
Можеш да откажеш да приемеш доставка. За да я отвориш да я видиш, ако не се лъжа трябва подателя да е дал съгласието си. Ако пък решиш да платиш, мисля че имаш право да я върнеш в 7-дневен срок, без да си длъжен да се обясняваш защо го връщаш. Само за целта трябва да си пазиш всички документи и да не е нарушена целостта на опаковката.

# 4
  • Мнения: 3 011
Аз търсих в сайта им къде пише, 4е може да се върне стоката, но не открих.

# 5
  • София
  • Мнения: 480
Това със седемдневния срок, в който можеш да върнеш стоката, знам че е от ЗЗП. Длъжни са да го имат написано в сайта.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 13
Изпратих го сега по Спиди и ще видя какво ще стане

# 7
  • Мнения: 3 011
Изпратих го сега по Спиди и ще видя какво ще стане

Ама предупреди ли ги? Дали ще ти върнат парите?

# 8
  • София
  • Мнения: 480
Изнамерих това от друг сайт: "По силата на член 55(ал.1) от ЗЗППТ потребителят може да упражни правата си в 7 дневен срок, в случай, че е съхранил продуктите във вида, в който ги е получил, без да бъдат ползвани."
Там от където съм взела този текст, обаче, имат условие да върнеш стоката за твоя сметка. И наистина, не е зле да им се обадиш за да ги предупредиш, че връщаш поръчката.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 13
Изнамерих това от друг сайт: "По силата на член 55(ал.1) от ЗЗППТ потребителят може да упражни правата си в 7 дневен срок, в случай, че е съхранил продуктите във вида, в който ги е получил, без да бъдат ползвани."
Там от където съм взела този текст, обаче, имат условие да върнеш стоката за твоя сметка.
В офиса на Спиди ми предложиха да я върна за тяхна сметка и аз не отказах

# 10
  • Мнения: 3 011
Пиши какво е станало  Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 13
Ще ви държа в течение

# 12
  • София
  • Мнения: 480
МатаХари, има ли развитие? До сега куриера трябваше да им е доставил пратката.

# 13
  • у нас
  • Мнения: 5 696
да, пиши, че ми стана интересно. И аз така имах разминаване с една пратка, ама не я върнах, че голяма хамалогия става......

Общи условия

Активация на акаунт