Раздвояване и нерешителност?!

  • 2 509
  • 25
  •   1
Отговори
Ще попитам& Случва ли ви се да се раздвоявате,  да сте нерешителни при взимане на решение ?!

Това приоритет на зодия Близнаци ли е или е често срещано при жените???

Единят "близнак" мисли, че едното решение е правилно, но другият дърпа конците точно на обратно и решение няма...

Това раздвоение на личноста ли е или какво?! newsm78

# 1
  • Мнения: 473
Със сигурност не е раздвоение на личността, а страх от риск. Когато човек се страхува да поеме рискове, тогава се двоуми и чуди дълго време. На всеки се случва да се затрудни в преценката, кое е правилно и кое не. И едва ли е характерно само за зодия близнаци.

# 2
  • Мнения: 593
Да, точно така.
Аз също често се колебая (зодия Рак съм).
Дъщеря ми, обаче, винаги е убедена, че това, което прави е правилно (тя е зодия близнаци).  Laughing

# 3
  • Мнения: 24
Аз пък ще си призная,че съм скорпион и съм най-нерешителния човек на света.

# 4
  • Мнения: 589
Аз пък ще си призная,че съм скорпион и съм най-нерешителния човек на света.
E, aз пък съм лъв...и също не мога да се похваля с непоколебима решителност... WinkВъобще не е до зодия...

# 5
  • Мнения: 20
Аз съм зодия рак и сигурно съм от най-импулсивните хора на света.За мен важи максимата първо действай,после мисли. Hug

# 6
  • Мнения: 1 844
не мисля,че тези неща зависят от зодията.хора,от една и съща зодия,може да са коренно различни..
колкото до нерешителността..според мен това е недостатък.трябва да се мисли преди да се действа и всичко да се прави с разум,но не да се люшкаме между "дали,ако,ох"прекалено дълго,защото докато се чудим току виж птичето отлетяло от рамото.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Аз пък ще си призная,че съм скорпион и съм най-нерешителния човек на света.

Опасявам се, че същото важи и за мен.

# 8
Аз съм зодия лъв. Не зная дали зодиите са определящи в характера на човек, но аз съм страшно голям инат, имам непоклатимо мнение и действам изключително импулсивно, дори след това да съжалявам. Не мога да сдържам емоциите си, личи ми като съм неискрена и ако трябва да правя нещо по принуда, по-скоро ще умра права, отколкото да се пречупя.  Confused

Пропуснах да кажа, че в изключителни редки случаи и заради малко хора бих направила компромис със себе си. Нерешителност и ряаздвоеност - никога, по скоро понякога наивността и мекушавостта ми надделяват.

# 9
  • Мнения: 94
Раздвояването е по-скоро заболяване или много добра актьорска дарба.Нерешителноста я свързвам със страх,зависимост,неясни обстоятелства и да риск от неизвестното.Аз съм близнаци и много импулсивна,но не обичам много да рискувам.

# 10
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 223
Ще попитам& Случва ли ви се да се раздвоявате,  да сте нерешителни при взимане на решение ?!

Това приоритет на зодия Близнаци ли е или е често срещано при жените???

Единят "близнак" мисли, че едното решение е правилно, но другият дърпа конците точно на обратно и решение няма...

Това раздвоение на личноста ли е или какво?! newsm78

 newsm47 newsm47 Ела да видиш Везните!
Не е раздвоение на личността. Просто вътрешен разговор със себе си.

# 11
  • Мнения: 2 757
За теб конкретно мисля, че е страх да рискуваш. Хем ти се иска хем не ти стиска. Освен това причина за нерешителността ти мисля че е не напълно осъзнатото усещане, че това което искаш да направиш е неправилно или че не ти стигат силите за да го осъществиш.
Аз съм Риба. Ние сме също двечки и гледаме в противоположни посоки. Дали заради това или не, но аз също съм доста нерешителна. Колебая се до последно и в крайна сметка оставям случайността да реши проблема ми. И тя го прави при това доста успешно. При мен поне си знам, че като не съм сигурна в нещо, че когато не ми се прави нещо, за което иначе мисля, че трябва да се направи, но просто в момента ме мързи или има др по интересно нещо за правене.... просто трябва да се пусна по течението и да изчакам да дойде точният момент. Той сам ще се покаже. Както казваше Симеон Когато му дойде времето за мен важи в пълна сила. Ако насилвам нещата само и само за да не се чувствам пасивна, в такива случаи най често бъркам. Успех при мен водят дейностите които върша точно когато имам желание и хъс да ги свърша.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 003
... Ако насилвам нещата само и само за да не се чувствам пасивна, в такива случаи най често бъркам. Успех при мен водят дейностите които върша точно когато имам желание и хъс да ги свърша.

Ми това важи с пълна сила за мен  Flutter - овен.

# 13
  • Мнения: 348
Tърсите обяснение в зодиите - не забравяйте и асцендента. В някои случаи той дори е определящ.

Когато много, ама много се колебая между 2 неща и нито едно не взема превес, знам , че или никое от тях не е правилното и решението е в нещо трето, или трябва някак да съчетая и двете. И в момента изходът е пред очите ми, а кой знае защо не го виждам.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 371
аз, като представител на Везните, мога само да кажа, че по-колебливи от Везни по отношение взимане на решения - няма. дори и вече да е взела решение, везната продължава да не е сигурна и се колебае  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт