Подарявам бебешка кошара+матрак+скрин+ваничка+стойка..

  • 5 496
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 818
Здравейте! Hug
Много бих се радвала да помогна на наистина нуждаещо се семейство или самотна майка, които очакват детенце.
Кошарата е от тези, които в последствие се трансформират в легло, така че може да се ползва дълго - http://mebelibg.com/a2/offers.asp?p=1764603&parent=4175. Такава е, но по-стар модел, без колелца, а цветът е като на скрина, той е точно такъв - http://911.bg/a2/offers.asp?p=2509071&id=5168, избирани са в комплект.
Подарявам и матрака към кошарката, той е Elte, но не знам точно какъв се води.
Подарявам също анатомична ваничка и стойката към нея. Цветът е тъмно розов и е по-подходящ за момиченце, но мисля, че това не е чак толкова важно.
Ще добавя също и един повивалник.
Снимала съм ги, но в момента сме в процес на изнасяне и не мога да открия кабелите на апарата, за да сваля снимките, но ще измисля нещо.

Добре би било при транспортирането на мебелите да не се разглобяват, защото не пазя скиците. Предполагам, че именно транспорта би бил проблем, особено за градове, различни от София.
Приемам всякакви идеи! Hug

# 1
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Здравей! Записвам се за едно майче, което чакаме да роди всеки момент от Монтана. Има легло на този етап, но е много старо и не дотам функционално. Ще помислим за въпроса с транспортирането. На ЛС ще оставя координатите си за връзка. Вторник ще бъда в Сф и ако искате можем да се видим и да уговорим на място нещата.
Поздравления за инициативата!   bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365033.225 - това е линк към темата на Вики

# 2
  • Мнения: 11 818
Здравей, ФЕЙщица!  Писа ми и едно момиче от Варна, но точно транспортът се оказва проблем.. Сега ще ти пиша и на лични.  Hug

П.П. Засега са обещани на нуждаещо се младо семейство, ако има промяна ще пиша пак.

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 12:16 от Сиси ♥♥

# 3
  • Мнения: 356
Здравей,
Имам приятелка от София, Люлин, която има второ бебче на 4 месеца, а карат с доста учукана зимна количка в тези жеги. нямат дори креватче, а камоли кошара за бебчето. Спинка при тях. Имам желание да й помогна да си намери друга, но тя на този етап не може да си позволи нова. Опитвам се да и помагам с каквото мога, макар и ежедневни малки неща - знаеш бибки, дрешки и т.н. Аз ще поема пощенски разходи през екон няма проблем да ги пуснеш за моя сметка стига да ти е валидна още офертата. Моля те пиши, дори и да не е, за да продължа търсенето. Аз самата имам бебче на 10.5 месеца и знам какво значат разходи, но искам съвместно с твоята идея да помогнем на Ели.
Благодаря предварително

# 4
  • Мнения: 2 584
Здравей,
Имам приятелка от София, Люлин, която има второ бебче на 4 месеца, а карат с доста учукана зимна количка в тези жеги. нямат дори креватче, а камоли кошара за бебчето. Спинка при тях. Имам желание да й помогна да си намери друга, но тя на този етап не може да си позволи нова. Опитвам се да и помагам с каквото мога, макар и ежедневни малки неща - знаеш бибки, дрешки и т.н. Аз ще поема пощенски разходи през екон няма проблем да ги пуснеш за моя сметка стига да ти е валидна още офертата. Моля те пиши, дори и да не е, за да продължа търсенето. Аз самата имам бебче на 10.5 месеца и знам какво значат разходи, но искам съвместно с твоята идея да помогнем на Ели.
Благодаря предварително


в кой люлин е и може ли да се видим с нея

# 5
  • Мнения: 11 818
mariaemanouilova, аз дадох вече нещата, но съм сигурна, че с всеобщи усилия тук ще помогнем на Ели, пусни направо нова тема, ако искаш.

Общи условия

Активация на акаунт