В каква поза храните бебенцата си?

  • 1 347
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Кажете мами.
В началото го хранех легнал, после започнах да го гушкам, но сега отново започнах да го храня легнал, защото не суче добре. Много "цоква" с език и гълта въздух.
Не мисля, обаче, че е много правилно...с оглед на това, че един ден ще започнат пюренцата, а той няма да е свикнал полуседнал  newsm78

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мислиш ли?
Аз си мисля, че като почне да посядва, няма да иска да полягва и няма да има  проблем с храненето  newsm78  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 2 437
аааааа...мисълта ми е дали ще гълта правилнооо
щот сега неможе да гълта правилно, когато съм го гушнала
Явно не съм го обяснила добре Thinking

# 3
Аз храних Явор на шезлонг - беше удобно полу-легнал.
Ако не ви се купува тепърва, можеш да приспособиш възглавници Wink

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Легнал/а, с възглавничка. Не ставаше на ръце- моите и двете трябваше да са свободни, за да е всичко наред.

# 5
  • Мнения: 1 800
Когато е мляко - легнал - все още. Ако храненето е с лъжичка - до 7-мия месец в шезлонга полулегнал ра 45 градуса, а след това в столче за хранене.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Като бебнца се хранихме гушнати на ръце, после с пюретата на възглавница полу легнала. Не се притеснявай ще свикне бързо с полу легналото положени. В началото ако неможе да се задържа добре отстрани можеш да му слагаш възглавнички. Яденето с лъжица е по различно от това с биберон, за няколко дена ще свикне с нея.

# 7
  • Мнения: 2 952
Има специални възглавници за кърмене(мисля 4е в БГ също , защото както гледам има вси4ко както в 4ужбина).Има  едни които са като  пояс за плуване около кръста на майката, големи ....има и  малки  ,които се слагат в  скута.

# 8
  • Мнения: 5 299
В количката или в шезлонга - полулегнала Laughing

# 9
  • Мнения: 3 537
Като беше мъничък го държах в мен полулегнал,след това известно време се хранехме пак полулегнал ,но на леглото. Wink

# 10
  • Мнения: 5 577
В количката или в шезлонга - полулегнала Laughing

И аз така.
Предимно в количката.

# 11
  • Мнения: 1 032
Ако е мляко е легнала- по удобно ми е, а малката като че ли яде по- добре така млякото. Когато яде каши и пюрета е полулегнала- подпряна на възглавници, защото на шезлонга не й е много удобно

# 12
  • Мнения: 514
Ако е мляко -на възглавница, а ако е пюре или нещо друго различно от мляко - на столчето за хранене под ъгъл 60 градуса (въпреки че той се напъва да е в напълно седнало положение).

# 13
  • Мнения: 2 066
За млякото я гушкам в мен, пюретата - в шезлонга или в количката

# 14
  • Мнения: 1 464
Мляко още си пие легнала/но тва се случва вднъж в седмицата/,вода пие от шише-сламка-седнала,иначе прехода от мляко легнала до пюре полулегнала и накрая седнала в столчето го направи много лесно.Само млякото си остана така Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт