Колко кг сте , а колко искате да станете ?

  • 61 094
  • 522
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 292
Здравейте,
висока съм 1.70см, тежа 60кг, а искам да стана 57/58кг. (килата преди бременноста). Пожелавам си успех  Mr. Green и на вас съЩо   bouquet

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 15:27 от bicho malo

# 316
  • Мнения: 1 817
В момента съм 57кг. и съм 165см. и искам да си остана толкова,харесвам се така Peace

# 317
  • Мнения: 145
Ръст: 163-164 см
Тегло: 47-48 кг
Цел на мъжо: 50 кг (че д-то ми кльощаво било)
Но аз си се харесвам и така!

# 318
  • Мнения: 7
Висока съм 171 см. и тежа 67 кг.
Бих искала да стана 60 кг. но не ми се отдава ! Не мога да пазя диети ,много съм лакома !

# 319
  • StZ
  • Мнения: 220
ръст 168см., преди да се роди бебо - 83кг ..... сега съм 63кг......ще трябва да стигна до 58  Animal Snail  Crazy

# 320
  • Мнения: 2 224
В момента съм 55. Искам да стана 48 при ръст 168. Само с тези кг изглеждам и се чувствам перфектно.

# 321
  • StZ
  • Мнения: 220
В момента съм 55. Искам да стана 48 при ръст 168. Само с тези кг изглеждам и се чувствам перфектно.
#Crazy с този ръст 48 ми се виждат ужасно малко - при 53 кг ми се клатеха краката и направо нямах сили да дишам, но щом се чувстваш добре всичко е ОК

# 322
  • Варна
  • Мнения: 535
Това кг/ръст понякога може да няма толкова голямо значение. Според мен много зависи и от структурата на тялото. Имам познати под моите кг. на моята височина които изглеждат по-едри от мен.....

# 323
  • Мнения: 564
... Имам познати под моите кг. на моята височина които изглеждат по-едри от мен.....
Под 43 кг ли?!   #Crazy

# 324
  • Варна
  • Мнения: 535
Да 40 кг.  Sunglasses

# 325
  • Мнения: 564
Лелееей, сори, ама се втрещих...!
И за да не е само спам, аз искам да се докарам до 52 кг (на ръст 160). В момента съм 57 кг.

# 326
  • Мнения: 287
Това кг/ръст понякога може да няма толкова голямо значение. Според мен много зависи и от структурата на тялото. Имам познати под моите кг. на моята височина които изглеждат по-едри от мен.....



Представям си колко едър може да изглежда някой тежащ 40кг.Изобщо си мисля ,че възрастен човек под 48 кила трябва да иде да търси сериозна психологическа помощ, а не да се подвизава във форум за диети.Поднорменото тегло е толкова опасно за здравето колкото и наднорменото, и ако една леко пълна жена може даже да е и чаровна, то самоходните скелети са по-скоро страшна гледка.

# 327
  • Варна
  • Мнения: 535
Понеже и аз съм под 48 кг и според твоите критерии трябва да търся псих. помощ, само ще ти кажа, че ИТМ ми е 19,1 което се води за нормално тегло. Не изглеждам на самоходен скелет, имам си всичко, че се и харесвам даже.... Crazy

# 328
  • Мнения: 1 125
 Wink Все пак долната граница на нормалното тегло е 18,5 и ми се струва, че прекалено много момичета се стремят към или дори под нея (например при ръст 1,68 18,5 съответства на малко над 52 кг и няколко килограма нагоре не са проблем, но дори 1 кг надолу е безотговорност към здравето!). Иначе да, при ръст около 1,50 и 40 кг са полу-приемливи (малко под долната граница).

# 329
  • Мнения: 0
bibona Peace напълно съгласна съм... аз като започнах диета/режим исках да стана 52 (висока съм 160) и го намирах за добре. Тогава гледах само килограмите. Въпроса е че дрехите се продават не според килограмите а според формите на тялото и на никой на челото му не пише колко килограма е, а е важно как изглежда. Сега съм 54,5 и е факт, че си нося дрехите, които носех като тежах 52...и мен вече не ме интересува колко килограма съм, а как изглеждам... Правя силов спорт (с тежести: щанги, дъмбели) и тежа доста повече от момиетата които носят 32-34 размер и въпреки това го нося и аз...и не само изглеждам по-добре в дрехите, ами и не съм слаба и кльощава и приличам на жена...
Крайно време е хората да спрат да се определят по теглото си, а по външния си вид и здравето си....

Интересно защо като отидеш в магазин не казваш "Трябва ми дънки за 45 килограмова жена", а си казваш номера, защото килограмите просто нямат значение!

А тази мания за анорексична и болемийна слабост с вид на сушена скумрия е болестта на 21 век май... А в БГ това минава всякакви граници!

Общи условия

Активация на акаунт